TRAGEDIJA U PORTUGALIJI: Preminuo fudbaler koji se pre četiri dana srušio na terenu (VIDEO)
TUŽNE vesti stižu iz Portugala, pošto je momak koji se poslednjih nekoliko dana borio za život preminuo!

Foto: Printscreen
Brazilac Aleks Apolinario je pao na travu tokom fudbalske utakmice, a razlog je bio srčani udar koji je doživeo. Saigrači i protivnici su pokušali da mu pomognu, on je hitno prebačen u bolnicu.
Trećeligaš za koji je nastupao brazilski fudbaler je danas saopštio da je njihov igrač preminuo.
''Sa velikim žaljenjem moramo da obavestimo javnost o informacijama koje smo dobili iz bolnice. Aleks Sandro dos Santos Apolinario (24) je preminuo jutros'', navodi se u klupskom saopštenju.
Tim navodi da će pružiti svaku vrstu pomoći porodici igrača, a sve aktivnosti u klubu su prekinute do daljnjeg.
Podsećamo, Aleks je u 27. minutu meča portugalskih trećeligaša Almerke i Unijao Almerime pao na teren, a fudbaleri su prekinuli susret kako bi se pomolili za njega.
Aleks Apolinario je ponikao u Kruzeiru, a u rodnoj zemlji je nosio dres Atletiko Paranensea. Pre dve godine je stigao u Evropu, a Averka je jedini tim na našem kontinentu za koji je nastupao.
Preporučujemo

JUČE JE LAGANO DOŠLO: Evo današnjih predloga redakcije Tipa za "sigurica tiket"
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremili nove tri "sigurice".
08. 06. 2025. u 07:23

"'AJDE DA SE NE LAŽEMO!" Dragan Stojković Piksi posle Albanija - Srbija: Ma, to me apsolutno ne zanima!
Albanija i Srbija odigrali su burnu utakmicu na početku kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u fudbalu, a selektor "orlova" Dragan Stojković Piksi na zanimljiv način je reagovao po okončanju susreta.
07. 06. 2025. u 23:03

VRTOGLAVA SUMA: Koliku nacionalnu penziju prima Ljiljana Blagojević
JEDNA od naših najistaknutijih dramskih umetnica Ljiljana Blagojević otišla je u penziju, a nalazi se među dvadesetčetvoro umetnika, koji će primaju nacionalnu penziju za doprinos kulturi.
07. 06. 2025. u 11:30
Komentari (0)