PRELAZI U TRENERE: Bivši kapiten Zvezde završio igračku karijeru
Nekadašnji kapiten fudbalera Crvene zvezde Nikola Mikić objavio je kraj igračke karijere.
FOTO: M. Vukadinović
Mikić, koji ima 35 godina, prethodnih šest meseci proveo je u Grafičaru.
U pisanoj izjavi dostavljenoj medijima najavio je da započinje trenersku karijeru u stručnom štabu tog kluba.
Mikić je seniorsku karijeru započeo u Radničkom iz Niša, da bi ga sjajne igre u dresu Napretka iz Kruševca preporučile za dres Crvene zvezde, čiiji je bio kapiten i osvojio dva trofeja u Kupu Srbije.
Nakon Crvene zvezde igrao je u Turskoj, Grčkoj i na Kipru, odakle se vratio u Srbiju i proveo dve sezone u Voždovcu.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
EPILOG VELIKE DRAME? Totenhem bi večeras na "Stamford bridžu" mogao da obezbedi opstanak u Premijer ligi
STRESNA sezona"pevaca" trebala bi imati "srećan" kraj, a opstanak bi mogli da obezbede protiv jednog od najvećih rivala, Čelsija, koji će ih ugostiti od 21.15 na "Stamford bridžu".
19. 05. 2026. u 07:30
ROLANDO NOVI SELEKTOR ALBANIJE! I sami Albanci u šoku
Najnovije vesti iz fudbala stižu iz Albanije.
19. 05. 2026. u 19:48
FARMER OSTAVIO 5 KRAVA NA PUSTOM OSTRVU: 130 godina kasnije naučnici nisu mogli da veruju šta vide
PRIČA o pet krava ostavljenih na izolovanom ostrvu Amsterdam u Južnom okeanu prerasla je u jedno od najneobičnijih poglavlja moderne biologije.
14. 05. 2026. u 14:24 >> 20:55
Komentari (0)