SUPERLIGA: Poznat raspored prvog prolećnog kola
TAKMIČENjE u fudbalskoj Superligi Srbije nastavlja se 5. februara, a direktor tog takmičenja i Prve lige Srbije Aleksandar Pivić odredio je termine odigravanja mečeva 20. kola u sezoni 2020/21.
Foto: D. Dozet
Prvi meč nakon zimske pauze odigraće se u Novom Sadu, gde će se sastati Vojvodina i TSC. Meč na kojem će na klupi TSC-a debitovati Mladen Krstajić zakazan je za 5. februar od 16.30.
Prolećnu premijeru obeležiće još nekoliko zanimljivih susreta, a najveću pažnju sigurno će privući mečevi Partizan - Napredak i Novi Pazar - Crvena zvezda.
Raspored 20. kola Super lige Srbije:
Petak, 5. februar:
Vojvodina - TSC (16.30)
Subota, 6. februar:
Inđija - Čukarički (13.00)
Radnik - Voždovac (15.00)
Metalac - Radnički Niš (15.00)
Zlatibor - Spartak (15.00)
Partizan - Napredak (17.00)
Nedelja, 7. februar:
Novi Pazar - Crvena zvezda (13.00)
Bačka - Mačva (15.00)
Rad - Proleter (15.00)
Javor - Mladost (15.00)
Preporučujemo
ČOLOVIĆ IZ DANDALKA PREŠAO U ČUKARIČKI: Svi pitaju zašto sam se vratio u Srbiju
24. 01. 2021. u 12:24
STANOJEVIĆ: Zahtevne pripreme su najbolji način da se pripremimo za nastavak sezone
16. 01. 2021. u 12:06
POVRATAK U RAD POD ZNAKOM PITANjA Kaluđerović: Oporavak sina u prvom planu
11. 01. 2021. u 15:19
GOLEADA NA "PARKU PRINČEVA": Očekujte galaktički fudbal u obračunu dva evropska giganta!
U najzvučnijem okršaju grupne faze Lige šampiona, aktuelni prvak Evrope Pariz Sen Žermen dočekuje moćni Bajern Minhen na „Parku prinčeva“ (21.00). Oba tima imaju maksimalan učinak nakon uvodna tri kola, a pobednik ovog dvoboja biće korak ispred svih u trci za prvo mesto.
04. 11. 2025. u 07:20
"REKAO JE DA TO VIŠE NEĆE JESTI.... I POTOM JE UMRO" Fudbaler Radničkog o momentu kad je preminuo trener Mladen Žižović
UŽASNE vesti pogodile su srpski fudbal. Na utakmici Mladost - Radnički preminuo je trener Kragujevčana Mladen Žižović. U neverici zbog ove tragedije je igrač ovog kluba Mehmed Ćosić.
04. 11. 2025. u 13:30
ACA UDARIO NA NEDU: Rodila se u TRI grada - ona je medicinski fenomen!
PEVAČ Aca Lukas ponovo je izazvao veliku pažnju javnosti kada je gostovao u podkastu „B-13“ kod makedonskog šoumena Bojana Jovanovskog, poznatijeg kao Boki 13, i žestoko kritikovao pevačicu Nedu Ukraden. U svom prepoznatljivom stilu, bez dlake na jeziku, Lukas je komentarisao, kako tvrdi, „višestruki identitet“ svoje koleginice.
04. 11. 2025. u 12:33
Komentari (0)