SEĆANJE: "TATA TIKA" SA TRI KONTINENTA Tihomir Jelisavčić, fudbaler Partizana i OFK Beograda, uspešan trener u inostranstvu
30. 01. 2021. u 21:01
ŠPANCI imaju izraz "trotomundo" koji označava osobu koja je, što bi se kod nas reklo, građanin sveta. Kada je fudbal u pitanju, taj izraz često ide uz Boru Milutinovića koji zaspi u jednoj državi a budi se u drugoj, ali pre legendarnog Bore koji je trenirao sedam različitih nacionalnih timova, bio je još jedan naš trener koji je trag ostavio na tri kontinenta - Tihomir - Tika Jelisavčić.
Povezane vesti
FALKO: BORIĆU SE ZA ZVEZDU Sanjao da igram u evropskim takmičenjima protiv najboljih ekipa Evrope
NOVI igrač i treće pojačanje Crvene zvezde u zimskom prelaznom roku, Filipo Falko izneo je utiske po dolasku u Tursku i istakao da je velika čast biti deo kluba kao što je Crvena zvezda.
30. 01. 2021. u 15:42
MALI PAD U FORMI, VEĆ IMA NAPRETKA: Trener govorio o učinku srpskog reprezentativca
ALEKSANDAR Mitrović nije u nemilosti Skota Parkera, engleski stručnjak zapravo pomaže srpskom golgeteru da prebrodi krizu sa početka sezone?!
30. 01. 2021. u 15:25
Najnovije iz rubrike
ZVEZDA SLAVILA U NEIZVESNOJ ZAVRŠNICI: Crveno-beli u poslednjim momentima meča srušili Virtus u 17. kolu Evrolige!
Košarkaši Crvene zvezde savladali su Virtus u neizvesnoj završnici sa 90:89 u 17. kolu Evrolige.
19. 12. 2025. u 22:56
NEVEROVATNA UTAKMICA: Monako razbio Bajern, Mirotić dominirao
Košarkaši Monaka pobedili su večeras na svom terenu Bajern rezultatom 103:77 u meču 17. kola Evrolige.
19. 12. 2025. u 22:15
TO JE PITANJE ZA NJEGA: Ocokoljić govorio o ponašanju DŽabarija Parkera i podigao buru
TEŽAK poraz, možda i najteži u sezoni doživeo je Partizan, poražen je beogradski evroligaš čak 109:68 od Žalgirisa, a nakon meča Mirko Ocokoljić govorio je otvoreno na pres konferenciji.
19. 12. 2025. u 21:56
DRAMA U ISTANBULU! Dubai slomio Efes u završnici
Košarkaši Dubaija pobedili su večeras u gostima Efes rezultatom 80:76 u meču 17. kola Evrolige.
19. 12. 2025. u 21:29
"BOLJE DA NE KAŽEM ŠTA MISLIM..."Mirko Ocokoljić ogorčen nakon poraza crno-belih, najavio razgovor sa upravom
KOŠARKAŠI Partizana poraženi su od Žalgirisa 109:68, a nakon meča svoje utiske izneo je trener crno-belih Mirko Ocokoljić.
19. 12. 2025. u 20:57
neupućen
31.01.2021. 08:08
Ima i Bata Duca sa tri kontinenta. Vršnjak sa ovim tatom, samo mnogo uspešniji i poznatiji... Ima ih verovatno još, ali su zaboravljeni, slučajno ili namerno...