STANOJEVIĆ O NOVOM SELEKTORU: Sjajan izbor! Uvek sam za legende u srpskom fudbalu
DILEME više nema. Novi selektor reprezentacije Srbije je Dragan Stojković.

FOTO: FK Partizan/Miroslav Todorović
Dok čekamo zvaničnu promociju koja bi trebalo da bude održana naredne nedelje, o novom selektoru govorio je i Aleksandar Stanojević.
- Smatram da je izbor Dragana Stojkovića sjajan. Uvek glasam za legende srpskog fudbala da vode naš fudbal, da li u struci ili kao rukovodioci, potpuno je nebitno. Piksi ima i znanje i veliku harizmu, verujem i ogromnu energiju da napravi nešto sa reprezentacijom vredno pomena - kazao je Stanojević i dodao:
- Dokazao se kao trener, zato verujem da je Stojković izuzetno kvalitetno rešenje i želim da mu čestitam i poželim sreću. Na raspolaganju smo za svaku vrstu pomoći, pa makar to bila i pozitivna energija iz kluba, koju će uvek imati - jasan je Aleksandar Stanojević.
Preporučujemo

PIKSI ZVANIČNO SELEKTOR: Tadić kapiten, vraća se i Matić? Evo kada objavljuje spisak
20. 02. 2021. u 12:15

MIHAJLOVIĆ NAJAVIO NEZABORAVAN NASTUP: Ja i Ibrahimović, dva ciganina...
20. 02. 2021. u 11:19

PRIPREMA ZA REVANŠ SA LEHOM: Zvezda ima luksuz da odmara nekoliko prvotimaca kako bi bili spremni za novi obračun sa Poljacima
NAJZANIMLjIVIJI meč četvrtog kola Superlige Srbije gledaćemo večeras na "Stadionu Rajko Mitić" gde će od 20 časova koplja ukrstiti Crvena zvezda i TSC.
09. 08. 2025. u 09:17

ALBANCI SIKTE OD BESA: Ne mogu da veruju šta se desilo na utakmici Crvene zvezde u Poljskoj i posle nje
Crvena zvezda i Leh su se sastali u Poznanju u prvom meču 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona, a tom prilikom domaća publika oduševila je celu Srbiju. Zapravo, ne baš celu - jer se jedan deo onih koji žive u južnoj srpskoj pokrajini, Kosovu i Metohiji, razbesneo.
07. 08. 2025. u 19:55

IMAO 609 KG, DANAS 68: Neverovatno KAKO sad izgleda nekad najteži tinejdžer sveta i drugi najteži čovek u istoriji (FOTO)
PRE više od deset godina, ime Kalid Bin Mohsen Šari iz Saudijske Arabije obišlo je svet kada je postao poznat kao najdeblji tinejdžer na planeti, a ujedno i drugi najteži čovek svih vremena.
09. 08. 2025. u 12:33
Komentari (0)