HRVAT POSVETIO GOL BALAŠEVIĆU: Bivši igrač Barselone postigao prvenac na Ostrvu, pa pokazao majicu sa likom srpske legende (VIDEO)
NEKADA hrvatski “vunderkind” Alen Halilović, postigao je za Birmingem pobedonosni pogodak protiv Kvins Park Rendžersa (2:1) i u samoj završnici meča proslavio svoj prvenac pokazavši majicu na kojoj je bio nacrtan Đorđe Balašević.
Foto: Printskrin
Naime, Birmingem je bio u minusu nakon prvog poluvremena, a onda je Pedersen u 82. minutu poravnao, da bi Halilović jednim preciznim udarce, samo pet minuta pre kraja susreta, doneo trijumf svom timu, tek drugi u poslednjih pet utakmica.
Podsećanja radi, poznati srpski pesnik i autor preminuo je 19. februara od posledica upale pluća koju je izazvala korona.
Inače Halilović je dete Dinama iz Zagreba, a u karijeri još uvek nije ispunio onaj potencijal koji mu je predviđan, iako je igrao za Hamburg, Las Palmas, Standard, a bio je i igrač Barselone i Milana.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
REMI PO MERI! Japan i Švedska podelili bodove i otišli u nokaut fazu Svetskog prvenstva!
RADUJU se i jedni drugi, 1:1 nakon 90' na "AT&T stadionu", dovoljno da se obe reprezentacije plasiraju dalje.
26. 06. 2026. u 03:00 >> 03:00
UZDISALA CELA PLANETA! Najpoznatija hrvatska navijačica polugola stigla na Svetsko prvenstvo! (FOTO)
Izmamila je uzdahe svih obožavaoca i pripadnika muškog pola, navijačica "kockastih" Ivana Knol.
24. 06. 2026. u 07:32
Mesi pitao hrvatskog fudbalera: "DA LI SI NORMALAN", on kaže: "Ugasio sam ga!"
SA DVA gola u pobedi Argentine nad Austrijom, kapiten "Gaučosa" je oborio čak četiri rekorda Mundijala, od kojih je najbitniji onaj da je postao najbolji strelac svih vremena na Svetskim prvenstvima. Kota "18" - trenutna.
23. 06. 2026. u 16:05
Komentari (2)