LIGA ŠAMPIONA: Liverpul i Lajpcig ponovo igraju u Budimpešti

FUDBALERI Liverpula i Lajpciga igraće u Budimpešti revanš utakmicu osmine finala Lige šampiona, potvrdila je danas Evropska fudbalska unija (Uefa).

ЛИГА ШАМПИОНА: Ливерпул и Лајпциг поново играју у Будимпешти

Ilustracija foto: EPA

Revanš utakmica osmine finala Lige šampiona u kojoj će Liverpul biti domaćin, igra se u sredu 10. marta od 21 sat na "Puškaš Areni".

Na tom stadionu 16. februara odigran je i prvi meč u kome je Lajpcig bio domaćin, zbog ograničenih putovanja između Engleske i Nemačke u vezi sa korona virusom. Liverpul je tada pobedio sa 2:0.

"Puškaš Arena" je postala jedan od glavnih neutralnih terena Uefe tokom pandemije.

Tu je odigran i duel Borusije iz Menhengladbaha i Mančester sitija, takođe u osmini finala, kao i meč Volfsbergera i Totenhema u šesnaestini finala Lige Evropa.

Na tom stadionu u Budimpešti igraće se i utakmica Moldea i Granade u osmini finala Lige Evropa.


 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

EGIPAT NADOMAK NOKAUT FAZE: Salah režirao veliki preokret u drugom poluvremenu