CEO GRAD OBOJEN U CRVENO-BELO: Ovako su zvezdaši proslavili rođendan kluba (VIDEO)

FUDBALSKI klub Crvena zvezda danas slavi 76. godinu postojanja.

ЦЕО ГРАД ОБОЈЕН У ЦРВЕНО-БЕЛО: Овако су звездаши прославили рођендан клуба (ВИДЕО)

FOTO: Printskrin

S obzirom da ne mogu na stadione, navijači su slavljeničku atmosferu preneli na ulice. 

Oni su sa nekoliko desetina lokacija u Beogradu, poput Hrama Svetog save, Avale, Trga Nikole Pašića, Knez Mihajlove... I mnogih drugih lokacija upalili crveno-bele baklje kako bi obeležili rođendan kluba. 

Pogledajte kako je to izgledalo: 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

Klimatske promene su odgovornost svih aktera društva