ORŠIĆ JE MAJSTOR: Ali heroj Dinama je Livaković, ovom odbranom zapečatio je sudbinu Totenhema (VIDEO)
DINAMO je prethodne večeri napravio najveću senzaciju u Evropi.

FOTO: Printskrin
Izbacili su premijerligaša Totenhem iz Lige Evrope, iako su imali zaostatak od dva gola nakon prvog meča.
Nema sumnje da je heroj trijumfa Mislav Oršić koji je postigao sva tri gola u pobedi Dinama. Ipak, heroj iz senke je bez sumnje golman Dominik Livaković.
Hari Kejn je mogao da pokvari slavlje hrvatskom timu u 116. minutu. Imao je sa peterca naspram sebe prazan gol. Kao panter bacio se Livaković i sačuvao svoju mrežu.
Pogledajte ovde:
Preporučujemo

ZVEZDA NAPREDOVALA NA VEČNOJ LISTI: Crveno-beli prestigli Lion i Rendžers
19. 03. 2021. u 08:25

SENZACIJA U ZAGREBU: Dinamo izbacio Totenhem, Murinjo će dobro zapamtiti Oršića
18. 03. 2021. u 21:26

PARTIZAN POBEDOM PREUZIMA PRVO MESTO: "Crno-beli" silno motivisani na teškom gostovanju u Bačkoj Topoli
TRADICIONALNO teško gostovanje očekuje "parni valjak" kojeg će u 12. kolu Superlige Srbije ugostiti TSC (18.30).
18. 10. 2025. u 07:40

VANREDNO SAOPŠTENjE FUDBALSKOG SAVEZA SRBIJE! Evo šta je bilo sa Draganom Stojkovićem Piksijem
Nakon poraza od Albanije i po povratku reprezentacije iz Andore u Beograd, Izvršni odbor Fudbalskog saveza Srbije na današnjoj sednici u Staroj Pazovi, doneo je odluku o sporazumnom raskidu ugovora sa selektorom A reprezentacije Draganom Stojkovićem, bez ikakvih daljih obaveza FSS prema njemu.
17. 10. 2025. u 16:16

TUNEL OD RUSIJE DO AMERIKE: Ispod mora, dugačak 112 KM - ideja stara, novi PREDLOG - već ga zovu "Putin-Tramp" (VIDEO)
MOŽDA zvuči neverovatno, ali jedna davnašnja, pomalo neobična ideja ponovo je oživela.
18. 10. 2025. u 12:51
Komentari (0)