MEČ KOJI BI SVI ŽELELI DA GLEDAJU: Kalifornija - Jugoslavija, Amerikanci priželjkuju ovaj duel
DUEL koji bi izazvao veliku pažnju košarkaške javnosti

Foto: AP
Kalifornija je jedna košarkaški bogatih država, jer je na njenoj teritoriji rođen veliki broj NBA zvezda.
Takođe, u ovim momentima u NBA ligi ima veliki broj košarkaša sa prostora bivše Jugoslavije koji spadaju među NBA zvezde.
Zbog toga "Fadeawayworld" navodi da bi taj košarkaški spektakl Kalifornije i Jugoslavije bio meč koji bi svaki ljubitelj košarke voleo da vidi, a evo i ko bi nastupao.
Kalifornija: Rasel Vestbruk, Dejmijan Lilard, Džejms Harden, Kavaj Lenard, Kevin Lav
Jugoslavjia: Goran Dragić, Bogdan Bogdanović, Luka Dončić, Nikola Vučević, Nikola Jokić
Prema mišljenju navedenog portala, utakmica bi bila veoma tesna, ali bi bila rešena zahvaljujući sjajnoj unutrašnjoj igri tima Jugoslavija i MVP bi bio Nikola Jokić sa 30 poena, 15 skokova i 11 asistencija.
(B92)
Preporučujemo

OGLASILI SE IZ ABA LIGE: Nesportsko ponašanje i vređanje aktera je nedopustivo!
22. 03. 2021. u 15:48

STRANCI I SUDIJE KRIVI ZA PORAZ: Komentari Delija od besa do želje za osvetom (TVITOVI)
21. 03. 2021. u 22:31

GROM SRUŠIO RAKETE: Pokuševski sjajan u pobedi Oklahome nad Hjustonom (VIDEO)
21. 03. 2021. u 21:41

HOKSI SAVLADALI LEJKERSE: Teža povreda Lebrona, Bogdanović solidan (VIDEO)
20. 03. 2021. u 22:51

JUČE JE LAGANO DOŠLO: Evo današnjih predloga redakcije Tipa za "sigurica tiket"
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremili nove tri "sigurice".
08. 06. 2025. u 07:23

"'AJDE DA SE NE LAŽEMO!" Dragan Stojković Piksi posle Albanija - Srbija: Ma, to me apsolutno ne zanima!
Albanija i Srbija odigrali su burnu utakmicu na početku kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u fudbalu, a selektor "orlova" Dragan Stojković Piksi na zanimljiv način je reagovao po okončanju susreta.
07. 06. 2025. u 23:03

VRTOGLAVA SUMA: Koliku nacionalnu penziju prima Ljiljana Blagojević
JEDNA od naših najistaknutijih dramskih umetnica Ljiljana Blagojević otišla je u penziju, a nalazi se među dvadesetčetvoro umetnika, koji će primaju nacionalnu penziju za doprinos kulturi.
07. 06. 2025. u 11:30
Komentari (2)