ORLOVI OTPUTOVALI ZA BAKU: Trojka za miran nastavak kvalifikacija

FUDBALSKA reprezentacija Srbije otputovala je u nedelju u podne u Baku čarter letom uoči utakmice sa selekcijom Azerbejdžan.

ОРЛОВИ ОТПУТОВАЛИ ЗА БАКУ: Тројка за миран наставак квалификација

Foto: FSS

Manje od 12 sati nakon što su napustili stadion ,,Rajko Mitić“, Dragan Stojković Piksi, njegovi saradnici i fudbaleri otputovali su u prestonicu Azerbejdžana na meč 3. kola kvalifikacija za Svetsko prvenstvo.

Selektor neće moći da računa na Đorđa Despotovića i Miloša Veljkovića, koji su stigli na skup reprezentacije sa blažim povredama. Oni su otputovali natrag u Kazanj, odnosno Bremen na dalji oporavak.

Budući da je isključen protiv Portugalije, Nikola Milenković je takođe van konkurencije za tim.

Utakmica u Bakuu igra se u utorak od 18 sati.


 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

OBRT: Taker Karlson saopštio udarnu vest