BARSA ŽELI DA SE POJAČA IZ INTERA: Katalonci hoće jednog od najboljih napadača na svetu?

Časlav Vuković

30. 03. 2021. u 18:56

ROMELU Lukaku igra u fantastičnoj formi. Rešeta protivničke mreže, kako u dresu Intera, tako i u dresu reprezentacije Belgije. Sve to prate najbogatiji klubovi Evrope i probaće da ga dovedu.

БАРСА ЖЕЛИ ДА СЕ ПОЈАЧА ИЗ ИНТЕРА: Каталонци хоће једног од најбољих нападача на свету?

FOTO: AP

Barselona planira da redizajnira ekipu za narednu sezonu. Po svemu sudeći uz Mesija, u napadu će igrati Serhio Aguero, ali im je potrebna i klasična "devetka".

Prema navodima "fichajes.net" izbor je pao na Halanda, ali je konkurencija paklena, pa će se najverovatnije okrenuti Lukakuu iz Intera. Barsa planira da ponudi 30 miliona evra i Miralema Pjanića ili Portugalca Franciska Trinkaa.

Da li će Inter prihvatiti ovu ponudu, videćemo uskoro. Čini se da Lukaku vredi više, a sigurno da se Antonio Konte neće tek tako da se odrekne najboljeg strelca.

Zapratite Novosti sport na Fejsbuku

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - Smradovi su preko Drine prešli - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - "Smradovi su preko Drine prešli" - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

BURA oko fotografije i snimka folkera Ace Lukasa sa Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom jedinica Armije RBiH u području Srebrenice tokom rata u Bosni i Hercegovini, ne stišava se. I dalje akteri "kafanskog susreta" izazivaju veliku pažnju, a sad je u centru pevač Šerif Konjević, koji je pozvao srpskog pevača da prisustvuje privatnoj proslavi u restoranu u centru Sarajeva, gde je bio pozvan i Naser Orić.

02. 12. 2025. u 12:35

Komentari (0)

ZAPAD U ŠOKU! Cela Rusija slavi, ovo je čekala od 2022!