OD ŠOPENA DO MODERNE MUZIKE: Vladimir Stojković šokirao Stanojevića muzičkim izborom (FOTO)
STRATEG crno-belih iznenađen izborom muzike iskusnog golmana

FOTO: M. Vukadinović
Gosti prve emisije podkasta "Crno-bela bleja" koju vodi radio voditelj i veliki navijač Partizana Predrag Popović Pop, bili su Vladimir Stojković, Lazar Marković i Milan Smiljanić.
Trener crno-belih Aleksandar Stanojević pomno je pratio gostovanje svojih fudbalera, jer su oni pričali o raznim temama, koje nisu bile vezane samo za fudbal.
- Podkast je bio izvanredan, zaista sam uživao i gledao sa zadovoljstvom. Stojkovićeva šala da on igra sredom, a Markec subotom me je nasmejala. Pored toga bilo je još mnogo zanimljivih stvari - otkrio je Aleksandar Stanojević i nastavio:
- Na primer, kada je Vladimir Stojković rekao da sluša Šopena. Bio sam malo iznenađen. Njegova ljubav prema muzici 90-ih, pomešana sa klasičnom, baš me je nasmejalo.
Preporučujemo

EVO ZA ŠTA BI STOJKE DAO RUKU: "Dosta je bilo pobeda u derbijima" (video)
01. 04. 2021. u 12:27

ŠTA JE SA HOLENDEROM? Stanojević: "Nije najbolje, nadam se da nije prelom"
20. 03. 2021. u 17:29

PARTIZAN PROTIV FENjERAŠA ZA NOVI REKORD! Stanojević: Sa najjačim timom protiv Bačke
19. 03. 2021. u 15:52

PUKLA PETARDA: Partizanova 14. uzastopna pobeda, golovi kao na traci
07. 03. 2021. u 16:13 >> 21:21

VLAHOVIĆ SE DOKAZAO TUDORU! Srpski as svojim golova "vrši pritisak" na Hrvata da ga uvrsti među startnih 11 protiv Reala
DERBI osmine finala Svetskog klupskog prvenstva odigraće Real Madrid i Juventus koji se sastaju na "Hard rok stadionu" u Majamiju (21.00).
01. 07. 2025. u 10:34

CRNA GORA I BOSNA U NEVERICI: Njihovi reprezentativci Ivanić i Krunić pevali srpsku himnu "Bože pravde"! (VIDEO)
Crvena zvezda i Zenit iz Sankt Peterburga sastali su se u Rusiji kako bi odigrali u prijateljsku utakmicu, a jedan detalj sa ovog susreta privukao je pažnju i pre prvog sudijskog zvižduka.
29. 06. 2025. u 18:52

AGENT MOSADA U POLITIČKOM VRHU SIRIJE: Vešanje izraelskog špijuna snimano i prenošeno uživo (FOTO/VIDEO)
MNOGI ga smatraju najboljim izraelskim špijunom ikada. Sa lažnim identitetom sirijskog muslimana rođenog u Libanu, Eli Koen je imao jedan cilj - da kao operativac Mosada sazna poverljive informacije koje će koristiti Izraelu.
01. 07. 2025. u 12:48
Komentari (0)