SUDIJA ZAVRŠIO BEZ SVESTI: Pogodio ga je pak u glavu, a onda je nastala panika (VIDEO)
NEVEROVATNA scena obeležila je utakmicu prvenstva Finske u hokeju.
FOTO: printskrin
Naime, tokom meča između HPK-a i Jukurita, sudiju Juku-Peka Koistinena je pogodio pak, nakon čega se srušio na let.
Nije poznato da li je dobio direktno udarac u glavu ili se pak odbio pa završio na njegovom licu, a epilog svega nije bio nimalo prijatan, arbitar je osta bez sedam zuba.
Lekarska ekipa je odmah reagovala, u prvi mah se sumnjalo i na potres mozga, ali je Koistinen uspeo da se pridigne.
Nakon svega, arbitar je otišao u svlačionicu, a meč je nastavljen.
(Blic)
Preporučujemo
UŽASNA TRAGEDIJA U RUSIJI: Hokejaša pogodio pak u glavu i usmrtio ga (VIDEO)
16. 03. 2021. u 16:54
PARTIZAN I ZVEZDA U EVROPSKOM VRHU: "Večiti" u top pet Evrope po gol-razlici
06. 04. 2021. u 20:18
INTER ČUVA PRVO MESTO: "Neroazuri" ne bi smeli imati problema protiv rivala sa dna tabele
ZANIMLjIVA trka za Skudeto mogla bi da dobije novu dimenziju već na otvaranju 22. kola Serije A, kada vodeći Inter u petak uveče na "San Siru" (20.45) dočekuje Pizu, ekipu koja se nalazi na pretposlednjem mestu tabele.
23. 01. 2026. u 09:40
"GROBARI" U ŠOKU, "DELIJE" U EUFORIJI! Zvezda prodaje fudbalera za toliko novca da može odmah da kupi CEO PRVI TIM PARTIZANA!
Malme i Crvena zvezda igraju utakmicu Lige Evrope, uz prenos uživo na portalu "Novosti", a neposredno pred taj megdan - pojavile su se spektakularne vesti vezane za fudbalske transfere. I to u vidu potencijalnog rekorda, koji je takav da Zvezdine "delije" već mogu da počnu da slave, a Partizanovi "grobari" da se hvataju za glavu.
22. 01. 2026. u 19:38
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (0)