SNEG ODLOŽIO DVE UTAKMICE SUPERLIGE SRBIJE: Po ovakvom terenu nije moguće igrati (FOTO)
UTAKMICA 30. kola Superlige Srbije između Zlatibora i Inđije odložena je zbog lošeg stanja terena u Užicu.

FOTO: GFK Sloboda Užice
Inđija je na zvaničnom Instagram nalogu kratko napisala:
- Odložena utakmica u Užicu zbog pojačane snežne padavine! Meč se igra sutra od 16 sati - istakli su čelnici kluba.
Kao što se može pročitati utakmica će se igrati sutra od 16 sati.
Inače, meč je trebalo da se odigra danas u 14 časova, ali su obilne snežne padavine uticale na to da se on pomeri.
Takođe, odložen je i duel Metalac - Javor koji je trebalo da se igra isto od 14 sati u Gornjem Milanovcu.
- Do odluke je došlo nakon pregledanja terena u prisustvu kapitena ekipa, predstavnika klubova, delegata utakmica i glavnih sudija koji su utvrdili da ne postoje uslovi za odigravanje utakmica, sve na osnovu odredbi Propozicija za takmičenje u Superligi Srbije - navode iz Superlige.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo

NE MOŽE SE TAKO PROTIV REALA: Arsenal bez klasičnog napadača nema šta da traži u dvomeču sa "kraljevskim klubom"
PRVI meč četvrtfinala Lige šampiona večeras će odigrati Arsenal i Real Madrid koji ukrštaju koplja na "Emirejtsu" od 21.00.
08. 04. 2025. u 08:45

ŠOK: Novak Đoković glatko izgubio - i to od koga!
Novak Đoković ne samo da nije plasirao se u osminu finala turnira masters serije u Monte Karlu, već je glatko poražen na startu nadmetanja.
09. 04. 2025. u 17:37

Kako se računaju godine pasa - ne množi se sa sedam!
OVO je najnoviji kalkulator za računanje starosti vašeg psa "u ljudskim godinama".
09. 04. 2025. u 14:33
Komentari (1)