PARTIZAN I ASANO ZA GAVRILOVU POBEDU: Dres japanskog fudbalera sa potpisima svih fudbalera crno-belih na aukciji (VIDEO+FOTO)
HUMANITARNOJ akciji za pomoć malom Gavrilu Đurđeviću ridružio se i fudbalski klub Partizan.
FOTO: M. Vukadinović
Cela Srbija "digla se na noge" za pomoć malom Gavrilu, petomesečnoj bebi kojoj je dijagnostikovana smrtonosna neuromišićna bolest za koju lek košta 2,5 miliona evra.
U tu svrhu, na javnu aukciju stavljen je dres najboljeg strelca Partizana Takume Asana sa potpisima svih igrača.
Licitacija je započeta u ponedeljak i trajaće 48 sati.
Da Gavrilo pobedi!
Preporučujemo
BORJAN SE PRIDRUŽIO AKCIJI: Golman Zvezde donirao dres i podržao akciju za malog Gavrila
12. 04. 2021. u 19:30
HUMANOST SE NASTAVLjA: Dres Aleksandr Mitrovića na aukciji za pomoć malog Gavrila
12. 04. 2021. u 15:35
HUMANITARNA AUKCIJA ZA MALOG GAVRILA: Tadićev dres prodat za 125.000 dinara
12. 04. 2021. u 12:52
HUMANITARNI BAZAR MEŠTANA LAPOVA: Za Gavrila sakupljeno preko 150 hiljada dinara
12. 04. 2021. u 13:02
GOLEADA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi mora da napadne Parižane koji će to znati da iskoriste
POSLE spektakularnih 5:2 u Parizu, PSŽ dolazi na "Stamford bridž" (21.00) sa ogromnom prednošću i verom da će proći u četvrtfinale, dok svetski šampion mora da napravi pravu senzaciju ako želi da ostane u trci za trofej Lige šampiona.
17. 03. 2026. u 07:40
JEDNA OD NAJZGODNIJIH RUSKINjA ČEKALA DONČIĆA U TUNELU: Dao joj je 25 miliona dolara, evo šta se onda desilo (FOTO)
Luka Dončić trenutno igra košarku na nivou koju je teško zaustaviti.
17. 03. 2026. u 19:45
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)