NIŠTA OD SUPERLIGE: Veliki se povukli, sastanak klubova pred ponoć, priznaće poraz?

NIŠTA neće biti od ideje o Superligi

НИШТА ОД СУПЕРЛИГЕ: Велики се повукли, састанак клубова пред поноћ, признаће пораз?

Foto: EPA

Od ideje o Superligi bogatih evropskih klubova, kako stvari stoje, ipak neće biti ništa!

Nakon što je večeras Čelsi zvanično odustao od učešća, a isto su najavili i Mančester siti i Barselona, čelnici 12 klubova učesnika sastaće se u toku večeri i raspravljati o odustajanju od ideje o sopstvenom takmičenju. 

Gazeta piše da je hitan sastanak ljudi iz Juventusa, Milana, Intera, Reala, Barselone, Atletiko Madrida, Čelsija, Liverpula, Arsenala, Sitija, Totenhema i Junajteda zakazan za 23.30

Očekuje se da će nakon sastanka i zvanično saopštiti da povlače odluku o organizaciji ovog takmičenja.

Uskoro opširnije

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

NAJBOLJA UTAKMICA NA MUNDIJALU DO SADA! Urugvaj i Zelenortska Ostrva priredili spektakl za pamćenje!