YANKEE GO HOME: Nezadovoljni navijači zapalili američku zastavu u Mančesteru (VIDEO)

NAVIJAČIMA engleskih klubova koji su se upetljali u stvaranje Superlige nije dovoljno što su gazde pod pritiskom navijača odustali od te ideje. Navijači Arsenala, Liverpula i naročito Mančestrer junajteda žele da se američki vlasnici povuku iz njihovih svetinja.

YANKEE GO HOME: Незадовољни навијачи запалили америчку заставу у Манчестеру (ВИДЕО)

Tviter Printskrin

Više stotina navijača Junajteda okuplja se ispred Old Traforda, uz povike protiv američke porodice Glejzer, pale se dimne bombe u zelenoj i žutoj boji (originalne boje kluba) a zapaljena je i jedna američka zastava.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

NAJBOLJA UTAKMICA NA MUNDIJALU DO SADA! Urugvaj i Zelenortska Ostrva priredili spektakl za pamćenje!