VERATI ODBRUSIO GVARDIOLI: Šta ti hoćeš? Začepi!

Časlav Vuković

29. 04. 2021. u 16:13

FUDBALERI PSŽ-a izgubili su od Mančester sitija sa 2:1 u prvoj utakmici polufinala Lige šampiona, a na samom terenu bilo je verbalnih sukoba na obe strane.

ВЕРАТИ ОДБРУСИО ГВАРДИОЛИ: Шта ти хоћеш? Зачепи!

FOTO: N. Paraušić

Vezista šampiona Francuske Marko Verati se u jednom momentu na nepropisan način obratio trener "građana" Pepu Gvardioli.

Omaleni vezista je napravio prekršaj, a špasnki stručnjak je od sudije Feliksa Briha tražio da mu pokaže žuti karton.

To se očigledno nije svidelo Italijanu, koji se Gvardili obratio na špasnkom jeziku:

- Šta ti hoćeš? Začepi! - odbrusio je Verati. Sve to je ostalo zabeleženo jer je mikrofon bio blizu.

Revanš meč ovih rivala na programu je u utorak od 21 sat na "Etihadu".

Zapratite Novosti sport na Fejsbuku

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ITALIJA U NEVERICI: Janik Siner ima novu devojku, šta mislite odakle je? (FOTO)

ITALIJA U NEVERICI: Janik Siner ima novu devojku, šta mislite odakle je? (FOTO)

Teniski svet je u avgustu potresla informacija da je Janik Siner bio pozitivan na doping testu. I to dvaput. Ali, nakon višemesečne provere kako se to desilo, a za tu proveru niko živ nije znao osim Sinerovih saradnika i onih koji su vršili istragu, potom je za to saznao čitav svet - i to kada je Italijan oslobođen optužbi. Morao je, istina, da malo pauzira između Australijan opena i Rolan Garosa, a povratak "belom sportu" proslavio je - uplovljavanjem u novu vezu.

21. 07. 2025. u 12:33

Komentari (0)

ITALIJA U NEVERICI: Janik Siner ima novu devojku, šta mislite odakle je? (FOTO)