SITI MISLI NA BUDUĆNOST: Novo čudo od deteta potpisalo za "građane".

30. 04. 2021. u 20:46
MANČESTER siti misli na budućnost, to smo videli i u Srbiji kada su kaparisali Slobodana Tedića i Filipa Stevanovića.
Povezane vesti

SRBIN ISMEVA KATALONCE: Poručio im na ruskom: "Dajte mi „haroši dengi!“ (VIDEO)
Katastrofalna predstava Barselone protiv Granade i poraz od 2:1 udaljili su taj klub od titule prvaka Španije, što je poslužilo kao inspiracija reprezentativcu Srbije Đorđu Despotoviću.
30. 04. 2021. u 20:33

ŽOZE MURINJO IMA NOVI POSAO: Nećete verovati čime će se baviti!
ŽOZE Murinjo je pronašao novi posao, a ljubitelji fudbala gledaće ga u novoj ulozi.
30. 04. 2021. u 17:27

DŽEKO ISPISAO ISTORIJU: Bosanskohercegovački internacionalac postao prvi fudbaler kome je ovo uspelo, pamtiće ga navijači Junajteda (VIDEO)
FUDBALERI Rome doživeli su pravi debakl u utakmici polufinala Lige Evrope protiv Mančester junajteda, ali će Edin Džeko pamtiti meč na Old TRafordu po nečem lepom.
30. 04. 2021. u 16:33

ČEFERIN OBJAVIO BOJKOT: Dosta nam je kukavica, neprihvatljivo je!
U momentima dok je fudbalski rat u Evropi u zatišju, gde je Superliga bogatih klubova i dalje pred vratima, Evropska fudbalska asocijacija se odlučila na simboličku akciju – „bojkota društvenih mreža“.
30. 04. 2021. u 16:42

KRISTIJANO RONALDO NEPREPOZNATLJIV: Portugalac pao u depresiju
KRISTIJANO Ronaldo prolazi kroz težak period u dresu Juventusa.
30. 04. 2021. u 15:38

NEJMAR NA METI LIJAMA GALAGERA: "Izbacite tu prljavu pi*ku" (FOTO)
MANČESTER siti je u redu veče savladao Pari sen Žermen postigavši dva prilično bizarna gola, a Pep Gvardiola je na putu da konačno razbije maler polufinala i plasira se u samu završnicu Lige šampiona, gde ga nije bilo od 2011. godine.
29. 04. 2021. u 11:21
Najnovije iz rubrike

ISTORIJSKI DAN ZA ATLETIKU: Kenijska atletičarka spustila magičnu granicu od 30 minuta na 10 km (FOTO)
Kenijska atletičarka Agnes Ngetič postala je prva žena u istoriji koja je trku na 10 kilometara na putu istrčala za manje od 30 minuta.
26. 04. 2025. u 15:45

ONI SU BILI NAJBOLJI: Šejn Larkin i Mamadu Žaite proglašeni za MVP drugih utakmica četvrtfinala Evrolige
KOŠARKAŠ Efesa Šejn Larkin i Mamadu Žaite iz Monaka proglašeni su za najkorisnije igrače (MVP) drugih utakmica četvrtfinala Evrolige pošto su obojica imali indeks korisnosti 27, saopšteno je danas na sajtu takmičenja.
26. 04. 2025. u 15:28

PIŠE ISTORIJU NBA LIGE: Lebron oborio rekord i oduševio Edvardsa (VIDEO)
Košarkaš Los Anđeles Lejkersa Lebron Džejms još jednom je ispisao istoriju NBA lige.
26. 04. 2025. u 15:15

TITULA ILI MAJSTORICA: Odbojkaši Vojvodina u četvrtom meču finala plej-ofa sutra dočekuju Radnički, koji u seriji vodi sa 2:1 u pobedama
BORBA za titulu prvaka Srbije postaje sve žešća. Odbojkaši Vojvodine sutra (19.00) u Novom Sadu četvrtom meču finala plej-ofa dočekuju Radnički. Kragujevčani, koji u seriji vode sa 2:1 u pobedama nadaju se da će uspeti da iskoriste drugu meč loptu za treću krunu, a Novosađani se uzdaju da će uz pomoć navijača izboriti majstoricu, koja je na programu, 30.aprila u gradu na Lepenici.
26. 04. 2025. u 15:00

ZAPANJILA SVET: Ruska teniserka nema dilemu, evo ko je njen idol
Ruska teniserka Mira Andrejeva polako korača stazom uspeha.
26. 04. 2025. u 14:40
Komentari (0)