MARKU NIKOLIĆU PRESEO USKRS: Zenit ponizio Lokomotivu!
MEČ koji je trebalo da bude derbi ruskog prvenstva između Zenita i Lokomotive iz Moskve, koju sa klupe vodi Marko Nikolić, završen je ubedljivom pobedom domaćina rezultatom 6:1 (3:0).

FOTO: EPA
Srpski trener je prethodna dva meseca nosilac priznanja za najboljeg trenera u Rusiji, a tim je vezao šest pobeda u Aprilu, a današnji dan neće pamtiti po dobrom.
Ipak, kako je utakmica počela tim iz Sankt Peterburga, koji je bio apsolutni favorit, opravdao je, ali i nadmašio sva očekivanja. Već na poluvremenu bilo je 3:0 za Zenit.
Artjom Dzjuba je načeo mrežu gostiju iz Moskve u 19. minutu, da bi Sardar Azmun s dva gola u 39. i 45. minutu najavio potop Lokomotive.
Nastavio je Zenit da vozi lokomotivu, a Azmun je u 46. minutu stigao do het-trika. Koban po golmana Giljermea bio je ponovo Dzjuba u 51. minutu, kada je pukla „petarda“ u mreži Lokomotive.
Kamano je s druge strane uspeo da postigne utešni pogodak, ali je Brazilac Malkom u 67. minutu postavio konačnih i nestvarnih 6:1.
Jedan od najtežih poraza Srbina Marka Nikolića u trenerskoj karijeri, a dogodio se baš na najveći hrišćanski praznik - Uskrs.
Preporučujemo

REAL IZNEVERIO RONALDA: Niko nije očekivao da će mu ovako vratiti za godine vernosti!
02. 05. 2021. u 19:04

U HOLANDIJI NIŠTA NOVO: Tadić ponovo podigao šampionski pehar (VIDEO)
02. 05. 2021. u 18:25

NE MOŽE SE TAKO PROTIV REALA: Arsenal bez klasičnog napadača nema šta da traži u dvomeču sa "kraljevskim klubom"
PRVI meč četvrtfinala Lige šampiona večeras će odigrati Arsenal i Real Madrid koji ukrštaju koplja na "Emirejtsu" od 21.00.
08. 04. 2025. u 08:45

ŠOK U NBA LIGI! Otpušten Majkl Meloun, trener Nikole Jokića u Denver nagetsima - i to u poslednjoj nedelji pred plej-of!
Nikola Jokić je obično taj koji šokira svetsku košarkašku javnost zbog onog što radi u dresu Denver nagetsa, ali su NBA ligu danas potresle najnovije vesti iz Kolorada koje glase: uprava pomenutog kluba za kog igra srpski centar otpustila je Majkla Melouna, trenera koji je odveo ekipu do jedine šampionske titule, ali koji je trenutno sa timom u seriji od četiri poraza i pitanje je da li će izboriti direktan plasman u plej-of.
08. 04. 2025. u 19:54 >> 20:11

PREGLASNI DOK VODE LjUBAV Komšije Mime Karadžića htele da sazovu savet: "Viđamo Mimu, starog vuka, kako da ne"
GLUMAC Mima Karadžić uživa već neko vreme sa četiri decenije mlađom Natašom Stanić.
08. 04. 2025. u 12:13
Komentari (0)