VUČIĆ ZATRESAO MREŽU SA JEDANAESTERCA! Pokazao zavidno fudbalsko znanje, pa poručio golmanu - "Hvala Beli što si me pustio" (VIDEO)
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić danas je prilikom obilaska vakcinalnog punkta na stadionu FK Vrelo, pored Uba, izašao na teren lokalnog stadiona i pokazao zavidno fudbalsko znanje.

Foto: Instagram
Vučić je poželeo da šutira penal, a na gol je stao golman Jedinstva iz Uba Ivan Beli Jovanović, koji je poznat po odbranama udaraca sa 11 metara i ove sezone je zaustavio tri od sedam.
Jovanović se našalio sa predsednikom uoči šuta, rekavši da mu neće biti lako, ali je Vučić odlično izveo penal i zatresao mrežu.
- Verovao sam da mogu, ali naravno da sam slučajno pogodio. Hvala ti, Beli što si me pustio - uzvratio je Vučić.
Predsednik je posebnu zahvalnost uputio fudbaleru Mančester junajteda Nemanji Matiću na sjajnom fudbalskom terenu koji je napravio u rodnom selu Vrelo.

TREBALO BI DA BUDE GOLOVA: Brajton i Liverpul igraju bez pritiska na "Ameksu"
JEDINU utakmicu današnjeg programa Premijer lige odigraće Brajton i Liverpul koji se sastaju na "Ameksu" od 21.00.
19. 05. 2025. u 08:30

RUSIJA JE ZGROŽENA: Ne može da veruje šta joj je Francuska uradila
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" nisu tako "bajne i sjajne" po Rusku Federaciju kao nedavne, kada je počelo ukidanje apsolutne zabrane za učešće ruskih ekipa, a i pojedinaca. Naprotiv.
19. 05. 2025. u 09:25

LjUDI, ŠTA SE OVO DESILO? Erdogan uhvatio Makronov srednji prst i - ne pušta! Snimak rukovanja postao hit na društvenim mrežama (VIDEO)
"DIPLOMATSKI" stisak.
19. 05. 2025. u 16:40 >> 16:48
Komentari (1)