SARADNJA BEOGRADSKIH I TORINSKIH CRNO-BELIH: Juventus nudi šestoricu igrača Partizanu
DO sad su delili samo boje, a ubuduće će možda i igrače. Partizan i Juventus su dogovorili saradnju za budućnost posle posete Humskoj glavnog balkanskog skauta torinskih crno-belih, koji je oduševljen načinom rada svog beogradskog parnjaka po klupskim bojama.

FOTO: FK Partizan/Miroslav Todorović
Zato su Partizanu ponuđena čak šestorica momaka koji igraju za mladi tim "stare dame" u Primaveri.
Snimci i biografije navedenih potencijala su prosleđeni stručnom štabu vicešampiona Srbije i ostaje da se vidi da li će neko od njih zadovoljiti visoko postavljene kriterijume.
Pomenuti skaut je bio posebno oduševljen onim što je video u utakmicama mlađih selekcija, kao i uslovima u trening centru iz kojeg su poslednjih godina izašli Filip Stevanović, Strahinja Pavlović, prethodno i Nikola Milenković i Dušan Vlahović, koji blistaju upravo u Seriji A. Takođe, primer Umara Sadika koji blista u dresu Almerije u španskoj Segundi je, takođe, dobar primer kako se radi sa talentima u Humskoj
Najavljena saradnje će, zasad, ostati na ovom nivou, pošto u Partizanu ne planiraju da prodaju igrače koji još nisu zabeležili seniorske minute u prvom timu, ali je dogovoreno da se u budućnosti kontakti dva kluba intenziviraju.
Preporučujemo

NOLE NIKAD BESNIJI: S razlogom vikao na sudiju, evo šta mu je rekao (VIDEO)
11. 05. 2021. u 17:19

ĐOKOVIĆ JAČI I OD KIŠE I OD FRICA I OD SUDIJA: Najbolji teniser sveta plasirao se u osminu finala Rima
11. 05. 2021. u 15:10 >> 20:12

PARTIZAN POBEDOM PREUZIMA PRVO MESTO: "Crno-beli" silno motivisani na teškom gostovanju u Bačkoj Topoli
TRADICIONALNO teško gostovanje očekuje "parni valjak" kojeg će u 12. kolu Superlige Srbije ugostiti TSC (18.30).
18. 10. 2025. u 07:40

VANREDNO SAOPŠTENjE FUDBALSKOG SAVEZA SRBIJE! Evo šta je bilo sa Draganom Stojkovićem Piksijem
Nakon poraza od Albanije i po povratku reprezentacije iz Andore u Beograd, Izvršni odbor Fudbalskog saveza Srbije na današnjoj sednici u Staroj Pazovi, doneo je odluku o sporazumnom raskidu ugovora sa selektorom A reprezentacije Draganom Stojkovićem, bez ikakvih daljih obaveza FSS prema njemu.
17. 10. 2025. u 16:16

TUNEL OD RUSIJE DO AMERIKE: Ispod mora, dugačak 112 KM - ideja stara, novi PREDLOG - već ga zovu "Putin-Tramp" (VIDEO)
MOŽDA zvuči neverovatno, ali jedna davnašnja, pomalo neobična ideja ponovo je oživela.
18. 10. 2025. u 12:51
Komentari (0)