BORAC SE OSAMIO NA VRHU: Banjalučani blizu titule u Premijer ligi BiH
FUDBALERI banjalučkog Borca nalaze se pred osvajanjem titule šampiona Bosne i Hercegovine. Oni su iskoristili novi kiks branioca titule Sarajeva i pobedom u derbiju nad Zrinjskim izdvojili se na čelu tabele sa dva boda više od bordo tima.

Foto: EPA-EFE/FEHIM DEMIR
Do kraja šampionata ostalo je još tri kola.
Dvostruki strelac za ekipu iz Republike Srpske bio je nekadašnji fudbaler Vojvodine i reprezentativac Bosne i Hercegovine Stojan Vranješ, inače stariji brat Ognjena Vranješa.
Sarajevo je odigralo samo 0:0 sa Slobodom.
Borac u narednom kolu gostuje Željezničaru, a u poslednje dve runde protivnici su mu tuzlanski premijerligaši Tuzla siti i Sloboda.
Borac je jedini put šampion bosne i Hercegovine bio 2011. godine.
Preporučujemo

MANČESTER SITI JE ŠAMPION: Građani slave zahvaljujući trijumfu Lestera nad Junajtedom
11. 05. 2021. u 21:44

ADRIJANOVA ISPOVEST OD KOJE ĆETE SE NAJEŽITI: Imam rupu u zglobu i još jednu u duši (FOTO+VIDEO)
11. 05. 2021. u 19:34 >> 21:33

MIRKOVO PROLEĆE: Ivanić najjači adut šampiona sa 15 golova i osam asistencija
11. 05. 2021. u 21:00

NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za ponedeljak
ZA danas smo vam spremili par zanimljivih predloga.
09. 06. 2025. u 07:30

PUTIN SAČEKAO ČOVEKA KOG JE POSLAO U BEOGRAD: Evo šta su pričali
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, na meti brojnih sankcija, pa i sportskih, usled čega ruske reprezentacije ne mogu da igraju međunarodne takmičarske utakmice. Srbija je jedna od retkih koja je izašla u susret Rusima, a to je bio izvrstan povod da u Beograd dođe i ruski ministar sporta, Mihail Degtjarov. Sada, kada se vratio u Rusku Federaciju, održao je sastanak sa ruskim predsednikom, Vladimirom Putinom.
09. 06. 2025. u 19:51

VRTOGLAVA SUMA: Koliku nacionalnu penziju prima Ljiljana Blagojević
JEDNA od naših najistaknutijih dramskih umetnica Ljiljana Blagojević otišla je u penziju, a nalazi se među dvadesetčetvoro umetnika, koji će primaju nacionalnu penziju za doprinos kulturi.
07. 06. 2025. u 11:30
Komentari (0)