KOLUBARA U SUPERLIGI! Lazarevčani se pridružili Kragujevčanima i obezbedili plasman u viši rang
Pretposlednje kolo Prve lige Srbije donelo nam je odgovor na pitanje koje ekipe će od sledeće sezone igrati u Superligi. U eliti ćemo gledati Radnički iz Kragujevca kao i ekipu Kolubare iz Lazarevca.

FOTO: FSS/Printskrin
Radnički je u prošlom kolu osigurao prolaz u višu ligu a nakon 33. kola i pobede Kolubare protiv čačanskog Borca rezultatom 3-1 dobili smo još jednog člana Superlige.
Kragujevčani su u poslednjih nekoliko godina imali problema ali su sada uspeli da se vrate tamo gde i pripadaju dok je za Kolubaru ulazak u elitu domaćeg fudbala istorijski uspeh.
Što se donjeg dela tabele tiče iz Prve lige Srbije ispadaju Dubočica, Borac 1926, Trajal, Dinamo Radnički Pirot, Jagodina, Zemun i Sloga iz Kraljeva.
Preporučujemo

OSMI PUT U NIZU: Vojvodina odbranila titulu u rukometnom prvenstvu Srbije
15. 05. 2021. u 20:47

NOLE U FINALU: Malo nas je mučio u drugom setu, ali je u trećem pokazao zašto je najbolji teniser svih vremena (FOTO+VIDEO)
15. 05. 2021. u 17:58 >> 21:17

OSVETA PARIŽANA ILI NOVI SKALP "TOBDžIJA"? Arsenal i PSŽ se nadaju da je ovo godina kada će konačno doći do "ušatog" trofeja!
Malo ko je očekivao Arsenal i PSŽ u završnici Lige šampiona početkom sezone, ali ovi timovi su svojim sjajnim nastupima pokazali da tu pripadaju. Nikada nisu osvojili ovo takmičenje i biće posebno inspirisani da se domognu plasmana u finale gde će moći da ispišu istoriju, tako da bi trebali da gledamo sjajan dvomeč koji počinje večeras na "Emirejtsu" (20.45).
29. 04. 2025. u 07:45

RUS, OLIMPIJSKI ŠAMPION, ŠOKIRAO SVET: Oni koji dele sankcije Rusima - ovo nisu mogli ni da sanjaju
RUSIJA i Ukrajina su i dalje izvori najvažnijih vesti na svetu, zbivanja iz tih država se prate iz minuta u minut, uživo, ali postoje i prateći događaji do kojih su dovela vojna dejstva, a koji privlače ogromnu pažnju svetske javnosti. Sport je jedan od segmenata života na koje je rat takođe uticao, a jedna vest iz sporta - šokirala je one koji Rusima uvode sankcije.
28. 04. 2025. u 20:00

NE MOŽE DA SAKRIJE TUGU: Darko Lazić potpuno slomljen, javno se oglasio (FOTO)
PEVAČ se prisetio svog pokojnog oca...
28. 04. 2025. u 19:35
Komentari (0)