NAGRADA ZA DOBRE REZULTATE: Žarko Lazetić potpisao novi ugovor sa Metalcem!
FUDBALERI Metalca imaju dobru sezonu iza sebe.

FOTO: M. Vukadinović
Tim iz Gornjeg Milanovca nalazi se na sedmoj poziciji tabele pred poslednje kolo Superlige Srbije, a pred meč sa Crvenom zvezdom klub je nagradio Žarka Lazetića novim ugovorom.
Trener povratnika u Superligu potpisao je novi ugovor, na još dve godine.
Lazetić je počeo trenersku karijeru vodeći mlađe kategorije Partizana, da bi bio i pomoćnik u prvom timu, a zatim i vršilac dužnosti glavnog trenera polse odlaska Zorana Mirkovića.
Posle toga je trenirao Teleoptik, da bi u julu prošle godine postao trener Metalca iz Gornjeg Milanovca. U prethodnih skoro godinu dana uradio je odličan posao i zadobio poverenje uprave koja ga je nagradila produženjem ugovora.
Preporučujemo

ILIEV O POTEZU ASANA: Bezobrazno i podmuklo ponašanje, u Partizanu je fudbalski oživeo!
04. 05. 2021. u 10:40

PETARDA CRVENE ZVEZDE: Inđija nemoćna pred naletom šampiona Srbije (VIDEO)
25. 04. 2021. u 17:00 >> 18:46

TREBALO BI DA BUDE GOLOVA: Brajton i Liverpul igraju bez pritiska na "Ameksu"
JEDINU utakmicu današnjeg programa Premijer lige odigraće Brajton i Liverpul koji se sastaju na "Ameksu" od 21.00.
19. 05. 2025. u 08:30

RUSIJA JE ZGROŽENA: Ne može da veruje šta joj je Francuska uradila
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" nisu tako "bajne i sjajne" po Rusku Federaciju kao nedavne, kada je počelo ukidanje apsolutne zabrane za učešće ruskih ekipa, a i pojedinaca. Naprotiv.
19. 05. 2025. u 09:25

SAMO 5 ZEMALjA: Ko je sve glasao za Srbiju i kako - maksimalnih 12 od komšija (FOTO)
POSLE završenog finala "Evrovizije 2025", na zvaničnom sajtu prestižnog muzičkog takmičenja objavljeno je i kako su glasale zemlje učesnice u polufinalima.
18. 05. 2025. u 11:34
Komentari (0)