LIONEL MESI PRELOMIO: Poznato gde će igrati sledeće godine!
LIONEL Mesi ostaje u Barseloni! Bombastična vest stiže iz Katalonije, od uglednog novinara Ašrafa Ben Ajada, koji je pomenutu informaciju lansirao na Tviteru.

FOTO: AP
Novinar "BeIN Sporta" Ašraf Ben Ajad, koji važi za pouzdan izvor, i prati ga preko dva miliona ljudi, objavio je kao udarnu vest na Tviteru da Leo Mesi ipak ostaje u Barseloni.
Podsetimo, odlazak magičnog Argentinca posle svega što se dogodilo u poslednje vreme bio je gotovo neminovan, ali je po svemu sudeći na pomolu veleobrt koji će sasvim sigurno obradovati sve Katalonce.
Za sada nema zvanične potvrde, niti demantija iz Barselone, ono što je poznato jeste da Mesiju važeći ugovor ističe 30. juna, kao i to da neće biti u sastavu tima za poslednji meč u Primeri protiv Eibara, koji je zakazan za večeras od 18 časova.
Argentinac je nešto ranije počeo mini-odmor, pred obaveze sa Argentinom na Kopa Amerika, koji startuje u julu mesecu.
Podsetimo, Leo Mesi je ikona Barselone u čije je redove stigao davne 2002. godine, od tada je osvojio 36 trofeja, postigao je 32 gola na 778 utakmica uz 304 asistencije.
(Sputnik)
Preporučujemo

AGUERO JE BIRAO SRCEM: Argentinac će konačno zaigrati sa kumom Lionelom Mesijem?
13. 05. 2021. u 15:36

MESI I NEJMAR PONOVO ZAJEDNO? Barselona pronašla način da vrati fenomenalnog Brazilca
01. 05. 2021. u 16:56

LAGANO DOLAZI: Tip predlog za "sigurica tiket" sa dve realne kvote
ZA danas smo vam spremili sledeće predloge.
03. 09. 2025. u 07:30

LUDNICA! Evo šta sve Srbija mora sad da uradi da bi stigla do finala Evropskog prvenstva u košarci 2025!
Evropsko prvenstvo u košarci, Evrobasket 2025, nastavljeno je uz zanimljivu utakmicu Srbija - Turska, posle čega je postalo poznato kakav put "orlove" selektora Svetislava Pešića čeka do željenog finala.
03. 09. 2025. u 22:17

Ogroman leš misterioznog bića isplivao na poznatu plažu, svi se pitaju ŠTA JE TO? (FOTO)
LEŠ tajanstvenog i ogromnog stvorenja isplivao je na popularnu plažu Kefn Sidan na jugu Velsa i iznenadio lokalne stanovnike i turiste, javlja San.
04. 09. 2025. u 18:31
Komentari (0)