PRELEPE SLIKE IZ DOHE: Srbijo, budi ponosna, ovako "orlove" dočekuju na Svetsko prvenstvo (FOTO)
FUDBALSKO Svetsko prvenstvo očekuje nas za manje od mesec dana. Od 20. novembra do 18 decembra odigraće se 22. po redu Mundijal.
FOTO: FSS
Srbija se plasirala u Katar gde će pokušati četa Dragana Stojkovića da se plasira u završnicu.
Organizatori su svesni koliko kvaliteta poseduje Srbija, te jedan od solitera u Dohi čuva kapiten Srbije.
Dušan Tadić nalazi se na zidu jedne od zgrada u centru Dohe i bdi nad prolaznicima prestonice Katara
Pogledajte neverovatan prizor:
BONUS VIDEO: PREDSTAVLjAMO STADIONE ZA SP 2022: Al-Tumama, nagrađeni projekat
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
BIZARNO Đoković dobio protivnika na turniru za koji se nije ni prijavio (FOTO)
23. 10. 2022. u 09:22
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
RAT ZA FINALE: Engleska protiv Argentine u novom poglavlju jednog od najvećih rivalstava svetskog fudbala!
Jedno od najvećih rivalstava u istoriji svetskog fudbala dobija novo poglavlje. Engleska i Argentina sastaju se u polufinalu Svetskog prvenstva 2026, a pobednik spektakla u Atlanti izboriće veliko finale gde ga čeka Španija.
15. 07. 2026. u 07:30
KO KAŽE DA SU NEPOBEDIVI! Prvak Evrope šokirao dvostrukog šampiona sveta i ostavio ga bez finala Mundijala! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Španije igraće u finalu Svetskog prvenstva, pošto je savladala selekciju Francuske rezultatom 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. u 22:59
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)