"VRAČEVI SU KRIVI ZA NEUSPEH REPREZENTACIJE!" O ovom snimku priča cela Srbija (VIDEO)
JAVNOST već danima analizira razloge eliminacije fudbalske reprezentacije Srbije sa Svetskog prvenstva 2022. Do sada se putem sredstava informisanja moglo čuti sijaset analiza koje se tiču taktičke, fizičke, pa i mentalne spreme. Ipak, niko još nije govorio o događaju koji je pogodio naciju na način na koji je to uradio gost televizije "Pink".

FOTO: Printskrin/Tanjug AP
Naime, u jutarnjem programu Jovane Jeremić gostovao je Nedeljko Dražić, parapsiholog, beli mag i šaman. A o rečima koje je on izgovorio priča cela Srbija.
- Ja sam rekao pre da nećemo proći. Vračevi su došli u Katar pre prvenstva u hotel da pripreme teren. Glavni su u hotelima i imaju raspored kretanja i svega ostaloga. Zašto naši igrači nisu nikoga poveli? Ne trebaju vrača da povedu, zašto nisu sveštenika - pitao se gost emisije.
Objavljen je i snimak jedne žene za koju autori emisije i gosti smatraju da je, kao Kamerunka, radila taj "posao" na Svetskom prvenstvu u Kataru.
- Ona ima program koga treba da ruši. Ona je bacala magiju na sve igrače. Ja Brazilcima nikada neću oprostiti šta su radili Srbiji. Mi, vračevi, svi se znamo, poslao sam im poruku. Švajcarci su takođe imali svoje vračeve, dva albanska, a ostali su iz Afrike. Svaki vrač je plaćen deset miliona dolara - rekao je pomenuti gost emisije, a to obraćanje možete i vi pogledati:
Podsetimo, reprezentacija Srbije ušla je u istoriju na ovom Mundijalu. Po prvi put u istoriji desilo se da grupu osvoji ekipa koja je dala najmanje pogodaka (Brazil, 3 gola), a da poslednja bude selekcija sa najviše (Srbija, 6).
Dok fudbalski kuloari, ali i stručnjaci govore o tome da je odbrana "orlova" zakazala, drugi poput Dražića misle da su "više sile" stale na put ovoj sjajnoj generaciji koju predvodi Dragan Stojković Piksi.

SPEKTAKL KOJI ĆE GLEDATI CELI SVET: Barselona dočekuje akutelnog šampiona Evrope!
FUDBALSKI spektakl kakav priliči finalu, a ne grupnoj fazi Lige šampiona, očekuje nas večeras na "Monžuiku" gde će Barselona od 21.00 ugostiti aktuelnog prvaka Evrope, ekipu Pariz Sen Žermena.
01. 10. 2025. u 07:30

A POSLE HAOSA NA MARAKANI... Evo šta je Vladimir Stojković sada doživeo
Kada su minulog vikenda Crvena zvezda i Radnički 1923 iz Kragujevca igrali u prvenstvu Srbije, mnogo vesti vezanih za tu utakmicu ticalo se navijačkog haosa koji je obeležio pomenuti duel, jer je golman Vladimir Stojković bio na meti "delija", kao neko ko je svojevremeno branio Zvezdin gol, a potom uz parolu na majici "Oprostite mi ružnu prošlost" stigao i u Partizan. Dva dana posle te utakmice, bivši reprezentativni čuvar mreže opet je u žiži javnosti.
01. 10. 2025. u 13:11

NE DA NA ĆERKU Bogdanin otac očitao lekciju Veljku, jasno mu stavio do znanja: "Možda pre nisi imao ovakvu devojku..."
VELjKO je uvek isticao da želi veliku porodicu sa mnogo dece kojima će usaditi prave vrednosti i tradiciju.
29. 09. 2025. u 16:17
Komentari (5)