PARTIZAN U PROBLEMU: Amerikanac završio sezonu
PARIZAN će nastavak takmičenja u košarkaškoj Superligi Srbije morati da igra bez Amerikanca Treja Dreksela za koga je sezona završena.

Foto: Printskrin/Twitter/@KLSrbije
On je u drugoj utakmici protiv bivšeg kluba, zemunske Mladosti polomio dva prtsa i zbog toga ga do kraja sezone nećemo gledati na parketu.
To mu je bila druga utakmica za crno-bele. Do trenutka dok se nije povredio uspeo je da ostvati učinak od tri poena, dva skoka i jedne asistencije.
Inače, Partizan je slavio protiv Mladosti sa 2-0 u seriji i sada ga očekuje polufinalni okršaj sa Megom.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku

SPEKTAKL NA "ENFILDU": Posrnuli Liverpul u panici, Junajted gleda na to kao šansu za veliki povratak!
DVA najveća engleska kluba ukrstiće koplja od 17 časova i 30 minuta na čuvenom stadionu u apsolutnom derbiju osmog kola Premijer lige.
19. 10. 2025. u 07:30

VANREDNO SAOPŠTENjE FUDBALSKOG SAVEZA SRBIJE! Evo šta je bilo sa Draganom Stojkovićem Piksijem
Nakon poraza od Albanije i po povratku reprezentacije iz Andore u Beograd, Izvršni odbor Fudbalskog saveza Srbije na današnjoj sednici u Staroj Pazovi, doneo je odluku o sporazumnom raskidu ugovora sa selektorom A reprezentacije Draganom Stojkovićem, bez ikakvih daljih obaveza FSS prema njemu.
17. 10. 2025. u 16:16

"Danas đavo posebno uživa u tim našim SLAVAMA - ti ljudi su obmanuti!"
OTAC Rafailo Boljević upozorava da mnogi Srbi danas slavom više zavaravaju demone nego što slave Boga. Svetitelj se često izruguje kada se slava pretvori u paganski događaj.
19. 10. 2025. u 10:46
Komentari (0)