IMPRESIVNA ZVEZDA STIGLA DO MEČ LOPTE: Rapsodija crveno-belih u prvoj utakmici finalne serije protiv Mege
KOŠARKAŠI Crvene zvezde poveli su sa 1:0 u finalnoj seriji košarkaške Superlige Srbije pošto su u prvoj utakmici deklasirali Megu sa 98:69.
FOTO: ABA LIGA/Dragana Stjepanović
Rezultatska neizvesnost nije postojala ni jednog trenutka ovom meča, a najveće uzbuđenje desilo se krajem treće četvrtine kada se povredio Džordan Lojd, posle nezgodnog doskoka.
Najbolji u pobedničkom timu bio je Dobrić sa 20 poena, dok je Radanov ubacio 13.
U Megi, Kazalon je stao na 16 poena, dok je Matković ubacio 10.
Naredni meč igra se za dva dana, 11. juna, kada će ekipa Mege biti domaćin.
Preporučujemo
RUS SUSPENDOVAN DO 2031. GODINE! Rigorozne kazne zbog nameštanja utakmice u Ligi Evrope
09. 06. 2021. u 21:09
Crveni đavoli se vraćaju na pobedničku stazu: Lids je arhiviran, vreme je za osvetu Brentfordu za dva prethodna poraza
MANČESTER junajted u ponedeljak uveče na Old Trafordu dočekuje Brentford u meču koji može biti veoma važan u borbi za plasman u Ligu šampiona. Domaćin je trenutno treći na tabeli Premijer lige i nalazi se u odličnoj poziciji pred sam finiš sezone.
27. 04. 2026. u 10:36
Rusija je zgrožena! Ne može da veruje šta su uradili Turci (VIDEO)
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, ili "Specijalna vojna operacija" kako to zove Ruska Federacija, uglavnom skrajnuta kada se o sportu radi, zbog brojnih međunarodnih sankcija. Ali, sportske vesti koje, u najavi, treba da obraduju Ruse - ponekad ih šokiraju. Kao ova.
30. 04. 2026. u 19:38
Najgori greh u kući: Zašto vas prate nevolje iako se trudite da budete pravedni
OTKRIJTE koji je to najgori greh u kući koji blokira uspeh i radost. Praktični saveti za povratak mira i sloge.
01. 05. 2026. u 21:38
Komentari (0)