NBA: Finiks poveo 2-0 protiv Klipersa u finalu Zapada
Kosarkaši Feniksa pobedili su noćas Los Anđeles Kliperse 104:103 na svom terenu u drugoj utakmici finala Zapadne konferencije NBA lige.

Foto: AP
Sansi su poveli sa 2:0 u seriji, a do drugog trijumfa došli su zakucavanjem Deandrea Ejtona u samom finišu meča.
Ejton je meč završio sa dabl-dabl učinkom od 24 poena i 14 skokova, Kameron Pejn bio je najefikasniji sa 29 poena uz devet asistencija, dok je Devin Buker dodao 20 koševa.
Među Klipersima istakao se Pol Džordž sa 26 poena, a Redži Džekson je pomogao sa 19.
Finalna serija Zapada sada se seli u Los Anđeles, a treći meč na programu je u četvrtak.
Preporučujemo

VELIKI PROBLEMI ZA LEJKERSE: Dejvis ne igra u petoj utakmici protiv Finiksa!
31. 05. 2021. u 19:43

NBA: Lejkersi izjednačili protiv Finiksa, Dalas ponovo bolji od Klipersa
26. 05. 2021. u 09:09

ISTORIJA SE PIŠE U LESKOVCU: Dve "stotke" obeležiće prvi susret Srbije i Andore
SRBIJA juri prvu pobedu u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo.
10. 06. 2025. u 10:03

PUTIN SAČEKAO ČOVEKA KOG JE POSLAO U BEOGRAD: Evo šta su pričali
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, na meti brojnih sankcija, pa i sportskih, usled čega ruske reprezentacije ne mogu da igraju međunarodne takmičarske utakmice. Srbija je jedna od retkih koja je izašla u susret Rusima, a to je bio izvrstan povod da u Beograd dođe i ruski ministar sporta, Mihail Degtjarov. Sada, kada se vratio u Rusku Federaciju, održao je sastanak sa ruskim predsednikom, Vladimirom Putinom.
09. 06. 2025. u 19:51

VRTOGLAVA SUMA: Koliku nacionalnu penziju prima Ljiljana Blagojević
JEDNA od naših najistaknutijih dramskih umetnica Ljiljana Blagojević otišla je u penziju, a nalazi se među dvadesetčetvoro umetnika, koji će primaju nacionalnu penziju za doprinos kulturi.
07. 06. 2025. u 11:30
Komentari (0)