BOBI GOVORIO O JOKIĆU: Postoji razlog zašto ne želi da igra, meni je cilj da se domognem Olimpijskih igara
SRPSKI košarkaš Boban Marjanović izneo je svoj komentar povodom toga što je Nikola Jokić odlučio da ovo leto ne nastupi za reprezentaciju.
FOTO: AP/Tanjug
Iako se kvalifikacije za plasman na Olimpijske igre bliže (29. jun - 4. jula) i dalj se priča o tome kako je centar Denvera odlučio da ne igra za nacionalni tim, a to je najveća čast.
Posle Nemanje Bjelice i Miloša Teodosića za grčke medije o Jokićevom povlačenju govorio je i košarkaš Dalasa Boban Marjanović.
JOKIĆA TREBA RAZUMETI
- Svako ima svoju tačku gledišta. Kada su u pitanju državni timovi dobili smo poziv da odlučimo da li da budemo tu ili ne. Poštujem sve odluke i igrače koji ne žele da butu tu. To je njihova odluka i niko ne odbija reprezentaciju zato što ne želi da igra. Uglavnom postoji problem, nešto se dogodilo i moramo da razumemo situaciju u svakom trenutku - rekao je Marjanović.
Dokaz koliko 222 centimetra visokom igraču znači da nosi dres "orlova" pokazuje i to koji su mu sledeći ciljevi u karijeri - najvažniji mu je Tokio.
- Na ličnom planu mi je cilj da se domognem Olimpijskih igara. Naravno, ukoliko to ostvarim, cilj će biti da se pobedi i napreduje iz meča u meč. Ne možete da budete savršeni, ništa nije savršeno u životu. Ali možete da bude jako dobri i to je onda odlično. To je nešto čemu bi trebalo da težimo - zaključio je Bobi.
Podsetimo, izabranici Igora Kokoškova danas od 20 sati dočekuju Meksiko u dvorani "Aleksandar Nikolić" i to je poslednja provera pred kvalifikacioni turnir.
Treba reći da će Srbija biti oslabljena na ovoj utakmici, pošto zbog povrede u timu neće biti odličnog beka šutera.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
KAKAV OBRAČUN: Dončić protiv Šeja!
VEČERAŠNjI program NBA lige obeležiće duel Oklahoma Siti tandera i LA lejkersa koji se sastaju u "Pejkom centru" tri sata i 30 minuta nakon ponoći.
12. 11. 2025. u 14:15
OVO NISU OČEKIVALI: Dejan Stanković dobio otkaz i evo šta je odmah uradio
Dejan Stanković više nije trener moskovskog Spartaka, posle čega se na originalan način oprostio od crveno-belih iz prestonice Rusije.
12. 11. 2025. u 12:49
PERSONA NON GRATA: "Tijana, šta će Tompson na tvom koncertu?"
"Pa, nikad se ne zna..."
12. 11. 2025. u 11:04
Komentari (0)