FINIKS SLAVIO U LOS ANĐELESU: Sansi blizu velikog finala NBA lige (VIDEO)
KOŠARKAŠI Finiksa pobedili su Los Anđeles Kliperse u utakmici na mali broj poena - 84:80 i sada ih jedan trijumf deli od plasmana u veliko finale NBA lige.
FOTO: AP/Tanjug
To je prilika da se Sansi domognu meča za prsten, prvi put posle 1993. godine i čuvene generacije koju je predvodio Čarls Barkli.
Na ovoj utakmici i jedni i drugi su loše šutirali, posebno za tri poena - LA Klipers 5/31 - Finiks 4/20, kombinovano 9/51.
Ipak, uprkos lošim procentima izabranici Montija Vilijamsa su pronašli način da dođu do zlata vredne pobede. Inače, ovo je prvi brejk koji je napravljen u finalnoj seriji Zapadne konferencije.
Najefikasniji kod Sansa bio je Devin Buker sa 25 poena, pratio ga je Diandre Ejton koji je meč završio sa 19 poena i 22 skoka. Na drugoj strani najbolji je bio Pol Džordž koji je takođe upisao dabl-dabl 23 poena i 16 uhvaćenih lopti, dok je Redži Džekson dodao 20.
Podsetimo, peta utakmica na programu će u noći između ponedeljka i utorka u Arizoni.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
ŽELjKO REBRAČA ZA "NOVOSTI" O POVRATKU OBRADOVIĆA: Najbolje za Partizan i srpsku košarku
27. 06. 2021. u 11:00
SAMO SU TROJICA PREKOBROJNA: Kokoškov bira 12 igrača za Olimpijski turnir
26. 06. 2021. u 20:56
SRBIJA JE U FINALU EP: Fantastične košarkašice u neizvesnoj završnici pobedile Belgiju
26. 06. 2021. u 20:41 >> 22:42
RASTANAK POSLE ČETIRI GODINE: Vladimir Micov napustio Olimpiju Milano
26. 06. 2021. u 17:07
"GOREĆE" NOU KAMP: Barsa dočekuje razigrani Atletiko u meču koji ima ozbiljan uticaj na borbu za titulu
BARSELONA i Atletiko Madrid sudariće se u utorak uveče na „Kamp Nou“ (21.00) u meču koji može ozbiljno da pomeri ravnotežu u borbi za titulu. Katalonci brane prvo mesto, dok „jorgandžije“ jure osmi uzastopni trijumf u svim takmičenjima koji bi ih izjednačio sa Barsom po broju osvojenih bodova.
02. 12. 2025. u 07:30
"GDE JE SAD ONA MALA?!" Srbija pobedila Španiju na Svetskom prvenstvu, a evo šta su srpske rukometašice potom uradile u svlačionici (VIDEO)
Srbija i Španija pružile su istinski rukometni spektakl na rukometnom prvenstvu sveta za žene, a naše devojke su i te kako umele da proslave veliki podvig.
02. 12. 2025. u 19:33
ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - "Smradovi su preko Drine prešli" - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio
BURA oko fotografije i snimka folkera Ace Lukasa sa Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom jedinica Armije RBiH u području Srebrenice tokom rata u Bosni i Hercegovini, ne stišava se. I dalje akteri "kafanskog susreta" izazivaju veliku pažnju, a sad je u centru pevač Šerif Konjević, koji je pozvao srpskog pevača da prisustvuje privatnoj proslavi u restoranu u centru Sarajeva, gde je bio pozvan i Naser Orić.
02. 12. 2025. u 12:35
Komentari (0)