BELGIJANKE TREĆE NA EP: Dabl-dabl Eme Meseman za bronzu
Košarkašice Belgije osvojile su bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu u Valensiji, pošto su večeras u meču za treće mesto pobedile Belorusiju 77:69.
FOTO: FIBA
Belgijanke je do trećeg stepenika na pobedničkom postolju vodila Ema Meseman sa dabl-dabl učinkom od 21 poena i 10 skokova, dok je u ekipi Belorusije najbolja bila Anastasija Veramejenka sa 15 koševa.
U finalu od 21 sat igraju Srbija i Belgija.
Preporučujemo
PORTUGAL PREDAO KRUNU: Belgija eliminisala evropskog šampiona
27. 06. 2021. u 20:52 >> 22:56
OSVAJAČICE MEDALjA I SRCA Vasićeva: "Priča se završava na najlepši mogući način"
27. 06. 2021. u 20:21
PREDSEDNIK VUČIĆ POKROVITELj Svečano otvorene Sportske igre mladih Srbije
27. 06. 2021. u 19:51
Crveni đavoli se vraćaju na pobedničku stazu: Lids je arhiviran, vreme je za osvetu Brentfordu za dva prethodna poraza
MANČESTER junajted u ponedeljak uveče na Old Trafordu dočekuje Brentford u meču koji može biti veoma važan u borbi za plasman u Ligu šampiona. Domaćin je trenutno treći na tabeli Premijer lige i nalazi se u odličnoj poziciji pred sam finiš sezone.
27. 04. 2026. u 10:36
Rusija je zgrožena! Ne može da veruje šta su uradili Turci (VIDEO)
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, ili "Specijalna vojna operacija" kako to zove Ruska Federacija, uglavnom skrajnuta kada se o sportu radi, zbog brojnih međunarodnih sankcija. Ali, sportske vesti koje, u najavi, treba da obraduju Ruse - ponekad ih šokiraju. Kao ova.
30. 04. 2026. u 19:38
Najgori greh u kući: Zašto vas prate nevolje iako se trudite da budete pravedni
OTKRIJTE koji je to najgori greh u kući koji blokira uspeh i radost. Praktični saveti za povratak mira i sloge.
01. 05. 2026. u 21:38
Komentari (0)