"ORLIĆI" GAZE SVE PRED SOBOM: Mladi košarkaši Srbije pobedili Letoniju, sledi Japan

Танјуг

06. 07. 2021. u 20:41

MLADA košarkaška reprezentacija Srbije, do 19 godina, pobedom protiv domaćina Letonije 71:70 završila je grupnu fazu na prvenstvu sveta i sa prve pozicije izborila plasman u osminu finala.

ОРЛИЋИ ГАЗЕ СВЕ ПРЕД СОБОМ: Млади кошаркаши Србије победили Летонију, следи Јапан

FOTO: KSS

Rival izabranicima Zorana Lukića u osmini finala biće selekcija Japana.

Taj meč na programu je u sredu.

Ovog puta, selektor Lukić je malo skratio rotaciju, a trojica igrača su meč završili sa dvocifrenim učinkom – Nikola Jović je bio prvi strelac sa 16 poena, Mihailo Petrović je dodao 12, a Vojin Medarević 11.

Zapratite Novosti sport na Fejsbuku

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
RUSKA ZASTAVA TAMO MORA DA BUDE! Vladimir Putin izdao naređenje

"RUSKA ZASTAVA TAMO MORA DA BUDE!" Vladimir Putin izdao naređenje

Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je prošla kroz mnoge međunarodne sankcije, od kojih je veći deo njih i dalje na snazi. Jedna zajednička stvar za one koje se tiču sporta je - zabrana isticanja ruske zastave. A to ruski predsednik Vladimir Putin ne gleda blagonaklono.

24. 12. 2025. u 19:50

Komentari (0)

DR NOVOSTI u klinici gde se neguje stručnost, poverenje i humani pristup pacijentima