BOMBA NAD BOMBAMA: Mediji pišu -Partizan ponudio ugovor Slukasu?
GRČKI košarkaš blizu odluke da se preseli u Beograd, prenose mediji kasno večeras...
Foto: N. Paraušić
Dolaskom Željka Obradovića u Partizan ne prođe dan da se ne licitira nekim velikim košarkaškim imenom kao potencijalnom metom crno-belih. Najnovija je, a možda i najzvučnija Kostas Slukas.
Jedan od najboljih plejmejkera Evrope i košarkaš Olimpijakosa dobio je ponudu Partizana, piše Sportando pozivajući se na izvore iz Srbije.
Crno-beli su zainteresovani za sjajnog grčkog košarkaša, uprkos tome što ima važeći ugovor sa ekipom iz Pireja.
Kostas Slukas i Željko Obradović sarađivali su tokom pet sezona u Fenerbahčeu. Baš na Žocovo insistiranje Slukas je u leto 2015. stigao u Istanbul iz crveno-belog dela Atine.
POSLE 20 DUGIH GODINA: Betis ima sve u svojim rukama i nalazi se nadomak plasmana u Ligu šampiona
ANDALUŽANI samouvereno drže peto mesto koje vodi u Ligu šampiona, a priliku da se još više približe evropskoj eliti imaće večeras na "Kartuhi" gde će od 20 časova ugostiti Elče.
12. 05. 2026. u 07:40
I ČUVENI "GROBARI" DOŠLI NA KOMEMORACIJU VLADIMIRA CVETKOVIĆA: Kakve scene na Marakani... (FOTO/VIDEO)
Činjenica da je umro Vladimir Cvetković, legenda i košarkaškog i fudbalskog kluba Crvena zvezda, okupila je danas na Marakani ne samo one kojima su crveno-beli u srcu, već i crno-beli, jer je donedavno malo ko e znao da je čuveni "Cvele" svojevremeno bio i "spasilac" FK Partizan.
12. 05. 2026. u 12:20
"NE MOŽEMO DA POBEDIMO, PREJAKI SU!" Putinov čovek iznenadio izjavom na ruskoj državnoj televiziji
POZNATI ruski reditelj i propagandista Karen Šahnazarov rekao je da Rusija ne može da pobedi Ukrajinu, da je protivnik prejak i da je u interesu Rusije da što pre okonča rat.
11. 05. 2026. u 19:09
Komentari (4)