BULUT STARTOVAO PORAZOM: Srbin nije imao sreće na debiju u SAD

Марко Паунић
Marko Paunić

01. 08. 2021. u 09:26

Srpski basketaš i osvajač bronzane medalje na tekućim Olimpijskim igrama u Tokiju - Dušan Domović Bulut, startovao je potazom u prvom meču BIG 3 lige. Njegova ekipa "Power" poražena je od "Kiler 3s" rezultatom 50:41.

БУЛУТ СТАРТОВАО ПОРАЗОМ:  Србин није имао среће на дебију у САД

Foto: Tanjug/AP, Instagram/thebig3

Odličan meč je pružio Bulut, on je postigao 9 poena, uz 4 skoka i 2 asistencije, dok je najefikasniji bio Rojs Vajt sa 19 poena, 10 skokova i 2 asistencije.

U pobedničkom timu, Donte Grin je imao 23 poena, a po 10 su postigli Pauel i Votson.

Osim Rojsa Vajta i Dušana Domovića Buluta, članovi ekipe "Power" su Džo Aleksander, Katino Mobli, Glen Dejvis, Darnel Džekson i Derik Bjars.

Nakon četiri odigrane utakmice ekipa "Power ima skor od 1 pobede i 3 poraza.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala

SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala

Na današnji dan, 11. aprila 2002. godine, na ulazu u zdanje Doma Narodne Skupštine Srbije (tadašnje Skupštine SRJ) u Beogradu, bivši ministar unutrašnjih poslova Srbije Vlajko Stojiljković izvršio je samoubistvo, neposredno nakon usvajanja Zakona o saradnji sa Haškim tribunalom. Preminuo je dva dana kasnije od posledica ranjavanja.

11. 04. 2026. u 21:30 >> 21:39

Komentari (0)

SADA JE SVE JASNO! Nikola Jokić ostao u konkurenciji za MVP nagradu, Denver dobio teškog rivala u prvoj rundi plej-ofa