PARTIZAN IZGUBIO OD CIBONE: Crno-beli protiv Cedevita Olimpije igraju za treće mesto u Opatiji

Časlav Vuković

01. 09. 2021. u 21:55

KOŠARKAŠI Partizana izgubili su u polufinalu pripremnog turnira u Opatiji od Cibone sa 71:64 i za treće mesto će igrati protiv Cedevita Olimpije.

ПАРТИЗАН ИЗГУБИО ОД ЦИБОНЕ: Црно-бели против Цедевита Олимпије играју за треће место у Опатији

FOTO: Tviter/KK Partizan

Zasluženo je tim Vladimir Jovanovića dobio ovaj meč. Vodio je u većem delu susreta, posle 20 minuta košarke tri razlike - 36:33.

Ipak, crno-beli su se trgli u trećem kvartalu i uspeli da preokrenu rezultat - 38:44. No, "vukovi sa Tuškanca" su se brzo konsolidovali i vratili su prednost na svoju stranu.

Upadljivo u igri tima Željka Obradovića bio je ne baš dobar šut i veliki broj grešaka na obe strane terena. To će Partizan morati da svede na minimum.

Najefikasniji u Ciboni bio je Branković koji je upisao 13, Riuvers je dodao isto toliko, dok je u klubu iz Beograda najbolji bio Jam Madar sa 10, dok su devet imali Rade Zagorac i Zek Lidej.

Cibona će u finalu igrati protiv italijanskog Pezara koji je u polufinalu bio bolji od Cedevita Olimpije.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
HAOS! Sin legende prešao iz Zvezde u Partizan i poručio: Oprostite mi moju ružnu prošlost!

HAOS! Sin legende prešao iz Zvezde u Partizan i poručio: "Oprostite mi moju ružnu prošlost!"

Talentovani krilni napadač, Dušan Jovanović, stigao je u redove omladinskog pogona Partizana. To ne bi bilo ništa nesvakidašnje u vreme prelaznog roka, da se ne radi o momku koji u Partizan stiže iz Zvezde, koji je pritom sin čuvenog reprezentativca Milana Laneta Jovanovića - i koji je sve "začinio" porukom koja je razbuktala strasti, i kada su "delije" u pitanju, i kada su u pitanju "grobari".

12. 08. 2025. u 12:20

Komentari (2)

IZVOR ZDRAVLJA I RADOSTI ZA ČITAV ŽIVOT: Majčino mleko nema zamenu