ABA LIGA OBJAVILA KALENDAR: Poznato kada će Zvezda i Partizan ukrstiti koplja
KOŠARKAŠI Mornara i Cibone odigraće prvi meč u novoj sezoni ABA lige u petak 24. septembra, objavljeno je danas na sajtu takmičenja.
FOTO: Nebojša Paraušić
Aktuelni šampion regiona Crvena zvezda sezonu otvara na domaćem terenu protiv Splita, takođe 24. septembra od 20 sati, dok će košarkaši Partizana u prvom ovosezonskom duelu gostovati Zadru 27. septembra od 18 sati.
Mega na startu sezone dočekuje Studentski centar (26. septembar, 12 sati), čačanski Borac drugu sezonu u ABA ligi otvara duelom u Laktašima u subotu 25. septembra protiv Igokee, dok će FMP gostovati ekipi Budućnosti dan kasnije, od 19 sati.
Već u drugom kolu na programu će biti duel Zvezde i Budućnosti u Beogradu, što će biti repriza prošlogodišnjeg finala.
Prvi večiti derbi Crvena zvezda i Partizan igraće u 8. kolu sredinom novembra.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
RONALDO NA UDARU KRITIKA: Portugal mora da se iskupi protiv debitanta na Mundijalu i ostvari preko potrebnu pobedu
Posle neočekivanog remija protiv DR Konga na startu Svetskog prvenstva, Portugal će u drugom kolu grupe "K" protiv Uzbekistana na "NRG stadionu" u Hjustonu tražiti prvu pobedu koja bi značila veliki korak ka nokaut fazi.
23. 06. 2026. u 06:30
"BOŽIJA RUKA" I "GOL VEKA" 40 GODINA KASNIJE: Dan kada je Dijego Armando Maradona postao "božanstvo" (VIDEO)
Dan kada se fudbal promenio. Postoje golovi koji donose trofeje, menjaju karijere, ali je samo jedan promenio istoriju ove igre.
22. 06. 2026. u 12:45 >> 12:45
Mesi pitao hrvatskog fudbalera: "DA LI SI NORMALAN", on kaže: "Ugasio sam ga!"
SA DVA gola u pobedi Argentine nad Austrijom, kapiten "Gaučosa" je oborio čak četiri rekorda Mundijala, od kojih je najbitniji onaj da je postao najbolji strelac svih vremena na Svetskim prvenstvima. Kota "18" - trenutna.
23. 06. 2026. u 16:05
Komentari (0)