SEĆATE SE ŽOCOVOG BESA ZBOG FLOMASTERA? Pogledajte "posledice" po pomoćnika Željka Obradovića (FOTO)
TRENER košarkaša Partizana Željko Obradović privukao je veliku pažnju tokom meča u kome je tim iz Humske savladao Huventud sa 68:67, a "posledice" njegove ljutnje i danas su vidljive.

FOTO: Printskrin/Tviter/@BasketNews_com
Žoc je poznat kao neko ko svoj temperament ugrađuje u svaku utakmicu, a kada se iznervira zbog nekog detalja u igri koji nije bio kako je planirano, ili uigravano, ili, prosto, očekivano, o tome se danima priča.
Tako se dugo pričalo i o onome što se desilo kada je protiv Huventuda, tokom tajmauta, od pomoćnika Bogdana Karičića zatražio tablu za crtanje akcije i marker. Tablu je odmah dobio, dok je na flomaster morao malo da sačeka. Previše, po Obradovićevom mišljenju.
Kako se flomaster zaglavio u Karaičićevom džepu, Žoc je u jednom trenutku i opsovao, jer nije mogao da radi ono čime se i bavi.
Od tada, međutim, stvari stoje drugačije.
Primer za to je subotnja pobeda Partizana nad ekipom Budućnosti.
Na tom meču, Obradovićev pomoćnik Bogdan Karaičić - nije ispuštao marker iz ruke. Što je sigurno, sigurno je.
Bonus video: Kako je Jokić postao najbolji košarkaš kada se tome ama baš niko nije nadao?
Preporučujemo

ZAPANjENI: Novak Đoković je uradio ovo i ATP je konsterniran, ali i zapadni mediji
20. 11. 2021. u 17:18

"ON JE SRPSKI RONALDO!" Aleksandar Mitrović raspametio Englesku najnovijim podvigom
20. 11. 2021. u 20:05

LUKA JOVIĆ JE SRUŠIO INTEROVE SNOVE O TRIPLETI: Barselona je stajala na putu "neroazurima" i 2010. godine
TAČNO 15 godina nakon čuvenog polufinala Lige šampiona 2010. godine, Barselona i Inter ponovo ukrštaju koplja u istoj fazi, s tim što se sada prvi meč igra na Monžuiku.
30. 04. 2025. u 06:00

ZBOG SRBA SE MENjA NBA OL-STAR?! Istorijska promena na pomolu, ali će ovo sada gledati ceo svet!
NBA liga je spremna za novu eru.
29. 04. 2025. u 20:10

ZVANIČNO - RAZVELA SE GAGA: Proces dug 13 meseci, PROMENILA prezime, a Toni ima novu devojku i to milionerku
PAPIRI za razvod pevačice Dragane Mirković i Tonija Bijelića su potpisani, a brakorazvodni postupak je okončan posle nešto više od godinu dana.
29. 04. 2025. u 14:20 >> 14:21
Komentari (0)