LESOR POSLE PRVOG TRENINGA: "Nadam se da ću u istoriju upisati i svoje i ime Partizana"
FRANCUSKI košarkaš Matijas Lesor odradio je prvi trening sa Partizanom posle koga je dao izjavu za klupski Jutjub kanal.

foto: printskrin - kk partizan tv
Francuz je prošle sezone u dresu Monaka osvojio Evrokup, a sada će imati priliku da to učini sa drugim klubom.
- Nadam se da ćemo osvajati titule i da ćemo imati uspešnu sezonu. Prošle sezone sam osvojio Evrokup sa Monakom, ne znam da li iko osvojio Evrokup dve godine zaredom, nadam se da mogu da upišem u istoriju i svoje i ime kluba - rekao je novi košarkaš Partizana.
Matijas neće biti prvi Francuz u crno-belom dresu, pošto su za Parni valjak već igrali Leo Vesterman, Boris Dalo, Bandža Si i Žo Lovernj.
- Sve te momke poznajem od ranije, Žo mi je bio saigrač u reprezentaciji, Boris i Bandža su moji prijatelji sa kojima često pričam, pa čak i pre nego što sam potpisao. Poznajem Dangubića od ranije... Srećan sam što sam ponovo ovde, jedva čekam da ponovo istrčim pred srpske navijače i osetim atmosferu. Baš se radujem.
Poruka za navijače?
- Partizan šampion! To je sve što mogu sad da kažem. Nadam se da ćemo biti šampioni, da ćemo osvajati trofeje. Ajdeee, zaključio je Lesor.
Lesor je danas odradio prvi trening sa crno-belima, a potom za klupsku televiziju istakao da će mu posebno zadovoljstvo biti rad sa trenerom Željkom Obradovićem.
- Najbolji trener u Evropi, čuo sam mnogo o njemu i drago mi je što ću igrati za njega -poručio je nekadašnji centar Crvene zvezde i reprezentativac Francuske.
Preporučujemo

LESOR O PARTIZANU: Dugo sam imao ponudu crno-belih, ali čekao sam Evroligu
24. 12. 2021. u 10:11

OGLASIO SE FRANCUZ: Zbog ovoga je bivši zvezdaš došao u Partizan
22. 12. 2021. u 12:51 >> 12:51

POČINjE LUDILO: Dva najbolja srpska košarkaša ukrštaju koplja na startu NBA plej-ofa
JEDNA od potencijalno najzanimljivijih serija u prvoj rundi NBA plej-ofa biće ona između Denver nagetsa i Los Anđeles klipersa, a prvi meč biće odigran večeras u "Bol areni" od 21.30 po srednjeevropskom vremenu.
19. 04. 2025. u 12:30

ŠVAJNŠTAJGEROVA TV KOLEGINICA OBJAVILA: OČEKUJEM DETE! Cela Nemačka priča o razvodu Ane Ivanović i - ovome
"Ana Ivanović i Bastijan Švajnštajger se razdvode". Tako su javljali mnogi mediji, nakon početne informacije u nemačkom Bildu kako slavni sportski par više ne živi zajedno. Ali, nemački mediji sada pažnju skreću ka - "Švajnijevoj" trudnoj TV koleginici, Ester Sedlaček...
17. 04. 2025. u 19:20

OTVOREN HRISTOV GROB Evo šta su našli: "Kolena su mi klecala, nisam to očekivao - vekovima je bio zatvoren" (VIDEO)
"APSOLUTNO sam zadivljen. "
19. 04. 2025. u 08:39
Komentari (0)