JOKIĆ PAUZIRA VEČERAS: Korona i povrede odložile meč Denvera i Golden stejta

UTAKMICA između Denver Nagetsa i Golden Stejt Voriorsa koja je tebalo da bude odigrana ove noći, odložena je jer ekipa našeg Nikole Jokića nema dovoljno zdravih igrača u rosteu.

ЈОКИЋ ПАУЗИРА ВЕЧЕРАС: Корона и повреде одложиле меч Денвера и Голден стејта

Tanjug/AP

Problem su napravile povrede i korona virus, koji je izbacio iz stroja i trenera Melona.

Pored njega, u kovid protokol su ušla još trojica igrača.

Kada se na to nadodaju šestorica koja su povređena, Denver nema dovoljno igrača. Utakmica je bila predviđena za 3:30.

Denver je trenutno peti na Zapadu sa skrom 17-16, dok Voriorsi skorom 27-7 dele lidersku poziciju sa Finiks sansima.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

UPRAVLJANI RAST NASUPROT LINEARNOJ DOBITI: Gde investiraju banke koje menjaju tržišnu dinamiku?