BEOGRAD JE SPREMAN ZA F4 EVROLIGE: Gradonačelnik potvrdio interesovanje za završnicu elitnog takmičenja
GRADONAČELNIK Beograda Zoran Radojičić rekao je da je prestonica Srbije zainteresovana da preuzme organizaciju ovogodišnjeg završnog turnira košarkaške Evrolige od Berlina.
Foto: EPA-EFE/LUKAS BARTH-TUTTAS
Istakao je da su spremni, ali da ne odlučuju samo oni.
- Mi želimo, zainteresovani smo. Videćemo, ne odlučujemo samo mi. Spremni smo i za to takmičenje - rekao je Radojičić prilikom obilaska radova u "Štark areni".
Prestonica Srbije želi da preuzme organizaciju završnog turnira Evrolige od Berlina, u kom zbog oštrih epidemioloških mera ne bi bilo moguće prisustvo publike.
Beograd je 2018. godine već jednom bio organizator završnice turnira Evrolige, tada je trofej u najelitnijem takmičenju podigao Real Madrid.
BONUS VIDEO: Marina Maljković ostaje selektor: Rodoljublje jače i od sportskog motiva
Preporučujemo
SPEKTAKL U LONDONU: Razigrana Vila napada sam vrh tabele i dolazi po čitav plen na "Stamford bridž"
SUBOTNjI program Premijer lige zatvara derbi 18. kola u kojem će Čelsi na "Stamford bridžu" pokušati da prekine seriju Aston Vile od čak deset uzastopnih pobeda u svim takmičenjima i ostane u trci za sam vrh Premijer lige (13.30).
27. 12. 2025. u 07:30
HAOS U UKRAJINI: Zelenski je doneo odluku koja je šokirala mnoge
Rusija se, otkako je počeo rat u Ukrajini, nalazi pod brojnim sankcijama, pa i sportskim, te je za Ruse veliki broj tužnih sportskih vesti stizao u vidu međunarodnih ograničenja. Ali, nastavljaju se i šokantne vesti za brojne ukrajinske sportiste. Razlog? Ne ponašaju se dovoljno "pro-ukrajinski".
27. 12. 2025. u 12:29
HRVATI POSLALI JASNU PORUKU: "Država nam je na pogrešnom putu!"
VEĆINA građana Hrvatske smatra da zemlja ide u pogrešnom smeru, a najviše primedbi imaju na korupciju, inflaciju, niske plate, male penzije i siromaštvo, pokazalo je decembarsko istraživanje Krobarometra, objavljeno u Dnevniku hrvatske Nove TV.
26. 12. 2025. u 12:34
Komentari (0)