JOKIĆ POSLE PORAZA: "Radili su nam u reketu šta su hteli"

NIKOLA JOKIĆ nije uspeo da kruniše povratak na parket pobedom, pošto su njegovi Nagetski poklekli u poslednjoj četvrtini duela sa Pelikansima, a njemu je nedostajala asistencija za 71. tripl-dabl karijere.

ЈОКИЋ ПОСЛЕ ПОРАЗА: Радили су нам у рекету шта су хтели

FOTO: AP

Denver je ubacio skoro 20 trojki, ali to nije bilo dovoljno da se prekine sada već serija poraza.

- Odigrali smo slabu utakmicu, pre svega u odbrani i iako smo postigli gotovo 20 trojki, to nije bilo dovoljno za trijumf -rekao je Nikola za američke medije posle poraza.

Jokić kaže da su ''Pelikansi'' radili u reketu Denvera "šta su hteli" i "postigli mnogo lakih poena".

- Ipak, imali smo šansu na kraju utakmice, promašili smo otvorene šuteve, oni su svoje pogodili i zasluženo su pobedili - rekao je Jokić.

Jokić smatra da je njegov tim na ovom meču imao i previše izgubljenih lopti.

- Pravili smo greške i kada nas protivnik nije pritiskao, prilikom najobičnijih dodavanja. Pelikansi su iskoristili toliki broj grešaka i odneli su pobedu - zaključio je Jokić.
 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

VUK (13) SVIRA, A ROBOTI IGRAJU MORAVAC: Pripreme za skup Srbija jedna porodica