INVAZIJA NA BEOGRAD: Navijači ovog kluba pokupovali polovinu ulaznica za F4 Evrolige
NAVIJAČI grčkog kluba zgrabili su polovinu ulaznica za fajnal-for Evrolige.
Foto: EPA-EFE/LUKAS BARTH-TUTTAS
Olimpijakos će moći da računa na odličnu podršku sa tribina, s obzirom na to da je skoro polovina ulaznica za završni turnir Evrolige otišla u Grčku.
Polufinale počinje za manje od dve nedelje i već je jasno koji tim će imati najveću podršku u Beogradu, a to su atinski crveno-beli.
Čak 45% ulaznica za Fajnal-for otišlo je u Grčku, a Španija je druga sa „samo“ 16%, iako Španci imaju dva predstavnika u našoj prestonici (Real Madrid i Barselonu).
Izrael, Srbija i Turska takođe su se našli u prvih pet zemalja.
Fajnal-for Evrolige biće održan u Beogradu od 19. do 21. maja, a na otvaranju igraju Olimpijakos i Anadolu Efes (18č), dok "El klasiko" Barse i Reala počinje istog dana od 21 čas.
Preporučujemo
ĐOKOVIĆ IZGUBIO! Nestvaran meč Novaka i "novog Nadala", Karlos Alkaraz kroz spektakl do finala!
07. 05. 2022. u 20:00 >> 20:01
STRAŠAN ŽREB: Novak Đoković saznao rivale u Rimu, sledi spektakl do spektakla!
06. 05. 2022. u 21:24
BARSELONA U PROBLEMU: Flik ne zna kako da skrpi tim za teško gostovanje Betisu
KARTUHA u Sevilji biće poprište duela Betisa i Barselone u četvrtak od 18.30 časova, u okviru 15. kola La lige.
06. 12. 2025. u 10:36
KAKAV ŠOK! Srbija ostala bez četvrtfinala Svetskog prvenstva! Naše rukometašice izgubile od Crne Gore i to kako!
Ženska rukometna reprezentacija Srbije je na šokantan način ostala bez plasmana u četvrtfinale Svetskog prvenstva jer je u meču u kome joj je i bod bio dovoljan izgubila od Crne Gore - konačan rezultat glasio je 17:33 (9:13) posle zaista neverovatnih dešavanja na parketu u Dortmundu, na kome je naročito briljirala Armel Keli Atinžre, golman Crnogorki, koja je ostvarila čak 18 odbrana, zaustvivši nestvarna 62% šuteva koji su išli ka golu koji je čuvala.
06. 12. 2025. u 17:00 >> 17:01
TRAMP UKRAO ŠOU NA ŽREBU ZA SP: Scena koja je obišla svet - Melanija nije krila oduševljenje (VIDEO)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp bio je u centru pažnje na izvlačenju grupa za Svetsko fudbalsko prvenstvo 2026. godine, gde je izveo svoj poznati YMCA ples i primio prvu FIFA-inu nagradu za mir.
06. 12. 2025. u 10:31
Komentari (0)