MARIO HEZONJA ZAPALIO MAŠTU GROBARA: "Evroligi treba više timova kao što je Partizan"
HRVATSKI košarkaš Mario Hezonja u prošlosti je isticao kako gaji simpatije prema Partizanu, zbog čega su ga pristalice crno-belih često priželjkivale u svom klubu.
Foto: EPA-EFE/JORGE ZAPATA
Svojevremeno ga je armija navijača "parnog-valjka" željno čekala da ga vidi u timu Duška Vujoševića, ali prkos lepim rečima sa obe strane do saradnje nije došlo.
Hezonja je tada završio u Barseloni umesto u taboru "crno-belih" i skoro deset godina od tada, želja se nije ugasila, barem kod partizanovaca.
Hrvatski reprezentativac dodatno je raspalio maštu navijača svojom novom objavom na "tviteru", s obzirom na to da je i dalje slobodan igrač.
- Stvarno mi nedostaju timovi sa ovakvim navijačima u Evroligi. Galatasaraj, Partizan, Bešiktaš. Dobra stara vremena - napisao je Hezonja u opisu video klipa sa utakmice tuskog prvenstva.
Hrvat ima 27 godina i pet godina je proveo u NBA ligi. Aktuelnu sezonu je završio u Uniksu kao MVP ruske lige.
BONUS VIDEO: Sukob navijača Zvezde i Lesora
Preporučujemo
"DžOKER" PRAVI NOVE "OL-STAR" IGRAČE: Porodica Jokić pokrenula veliki projekat
01. 06. 2022. u 14:46
VELIKI USPEH: Srpski košarkaški trener Miodrag Perišić šampion Afrike
31. 05. 2022. u 19:14
TEŽAK PAD SRPSKOG KOŠARKAŠA: Gudurić nezgodno doskočio, uz pomoć napustio teren (VIDEO)
30. 05. 2022. u 22:09
ZAGARANTOVANI GOLOVI? Spektakl na "Sent Džejmsis parku" bi trebao da obiluje velikim brojem pogodaka
"SENT Džejmsis park" će u utorak ponovo biti domaćin evropskog spektakla, pošto Njukasl dočekuje Barselonu (21.00) u prvom meču osmine finala Lige šampiona. Biće to drugi duel ova dva kluba na istom stadionu u poslednjih šest meseci, ali je ovaj daleko bitniji od prvog koji je pripao Kataloncima rezultatom 2:1.
10. 03. 2026. u 07:10
ŠTA ĆE REĆI JELENA?! Evo šta je Arina Sabelnka radila Novaku Đokoviću u Indijan Velsu (VIDEO)
Najnovije vesti vezane za ATP Indijan Vels 2026, turnir na kome danas nastupa i Novak Đoković, nisu uobičajene.
09. 03. 2026. u 15:39
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)