REAL OBJAVIO SJAJNE VESTI: Laso napustio intenzivnu negu
CEO košarkaški svet ostao je u šoku u nedelju posle informacije da je trener Real Madrida Pablo Laso doživeo srčani udar. Sada su stigle nove informacije o zdravstvenom stanju stratega "kraljevića".
FOTO: M. Vukadinović
Real se oglasio i istakao da je 54-godišnjak iz Viktorije napustio intenzivnu negu i prebačen je u sobu gde će kardiolozi pratiti njegovo stanje.
- Real Madrid može da potvrdi da se stanje Pabla Lasa popravlja i da je napustio jedinicu intenzivne nege u Univerziteskoj bolnici ''Sanitas la Moraleha''. Naš trener je prebačen na odeljenje gde će ga i dalje pratiti kardiolozi - naveli su iz košarkaškog viceprvaka Evrope.
Laso je zvanično doživeo infarkt miokarda, a to označava odumiranje jednog dela srčanog mišića.
Podsetimo, Madriđani trenutno vode sa 2-0 u seriji protiv Baskonije u polufinalu ACB lige. Treća utakmica igra se sutra od 21 sat u Vitoriji.
Jasno je da španski stručnjak još neko vreme neće biti na klupi "kraljevskog kluba".
BONUS VIDEO: Čarke u Pioniru, Trifunović isključen
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
PONIZIO JOKIĆA, SADA GA ISMEVA CELA AMERIKA: NBA ekspert nazvao Srbina siromašnom verzijom...
04. 06. 2022. u 21:54 >> 22:07
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"NISAM RAZMIŠLjAO O POVRATKU, BIO SAM SREĆAN U PARTIZANU!" Željko Obradović o dolasku u Panatinaikos
U velikom i iskrenom intervjuu za grčki OnSports u emisiji „The Locker Room“, Željko Obradović pričao je o povratku u Panatinaikos.
14. 07. 2026. u 16:32
KO KAŽE DA SU NEPOBEDIVI! Prvak Evrope šokirao dvostrukog šampiona sveta i ostavio ga bez finala Mundijala! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Španije igraće u finalu Svetskog prvenstva, pošto je savladala selekciju Francuske rezultatom 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. u 22:59
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)