JOKIĆ OSTAO BEZ SAIGRAČA: Denver napravio NBA trampu o kojoj se danas priča
KELVIN But novi generalni menadžer košarkaškog kluba Denver nagets napravio je svoj prvi potez, što je ujedno i prvi "trejd" u NBA ligi za ovo leto.
FOTO: Tanjug/AP
Prema pisanju uglednog američkog novinara Adrijana Vojnarovskog, Denver će zameniti krilo Džamajkla Grina i zaštićenog pika prve runde drafta 2027. sa Oklahomom za 30. pik na ovomesečnom NBA draftu i dva buduća izbora u drugoj rundi.
Ovim je ekipa iz Kolorada dobila i prostor da potpiše slobodnog agenta u vrednosti od 6,4 miliona dolara ili da kroz razmenu dobije igrača od 8,2 miliona.
Podsetimo, košarkaš Mega Basketa, Nikola Jović nalazi se trenutno u Americi gde trenira sa Denverom dok čeka NBA draft koji je zakazan za 23. jun u Bruklinu. Nagetski imaju pravo i na 21. pik ovogodišnjeg izbora, što upravo može biti Jović. Srbin se prema analizama košarkaških stručnjaka kotira oko 20. pozicije.
BONUS VIDEO: Fotografija MVP Jokića na "Geneks" kuli
Preporučujemo
SRBIJA UZ ČUDO MOŽE NA SVETSKO PRVENSTVO! "Orlovi" izgubili od Engleske, a nisu dobili sjajnu vest od Albanaca
Fudbalska reprezentacija Srbije nije uspela da pobedi Englesku na Vembliju, pa je usled poraza od 2:0 postalo definitivno poznato da iz svoje kvalifikacione grupe neće otići ni direktno na Svetsko prvenstvo, ni u baraž, što je obezbedila Albanija pobedom u Andori (1:0). Ipak, šansa za "orlove" postoji - i to minimalna - da budu među četiri najbolje ekipe u Ligi nacija koje se nisu kvalifikovale kroz kvalifikacione grupe. Trenutno, ta četiri mesta zauzimaju Vels, Rumunija, Švedska i Severna Irska, a samo srećan splet okolnosti može našu selekciju da "ugura" u tu malu grupu koja "bočnim putem" ide u baraž.
13. 11. 2025. u 22:39 >> 22:40
Policija uletela na svadbu, HAPSI MLADU - a tek objašnjenje! Ovo je LUDNICA (VIDEO)
ČAK i na najlepšim svadbama ponekad se dese nepredviđene situacije, sitne greške ili čak veći incidenti.
14. 11. 2025. u 16:23
Komentari (0)