"POKAZALI SMO KARAKTER!" Gudurić: Nije loše da osetimo pritisak pred Evrobasket
KOŠARKAŠI Srbije pobedili su Tursku u Istanbulu, a odličnu utakmicu odigrao je Marko Gudurić.
FOTO: FIBA.Basketball
Član Fenerbahčea je istakao da je ekipa opet pokazala karakter i ostvarila važan trijumf.
- Bitna pobeda. Opet smo pokazali karakter. Drugo poluvreme smo malo slabije otvorili, ali možda i nije loše da malo osetimo taj pritisak pred Evropsko prvenstvo i da nastavimo da gradimo naš karakter. Čestitao bih saigračima i stručnom štabu, veoma bitna pobeda. Idemo dalje! - rekao je Gudurić posle meča.
Srbija je pobedom nad Turskom ima učinak 3-3, baš kao i Belgija, dok je selekcija koju trenira Ergin Atamana ima dve pobede i četiri poraza.
BONUS VIDEO: Novak Đoković u društvu Željka Obradovića na meču košarkaša Srbije i Grčke
Preporučujemo
UĆUTKAO CELU HALU: Čudo od koša koje je Nikola Kalinić izveo protiv Turske (VIDEO)
28. 08. 2022. u 19:51
"NIJE TO IZNENAĐENjE ZA MENE!" Svetislav Pešić o neverovatnom meču Turska - Srbija
28. 08. 2022. u 21:17
POVRATAK DUŠANA VLAHOVIĆA! Povreda je prošlost, Srbin spreman da povede Juve do mesta koje vodi u Ligu šampiona!
DANAŠNjI program Serija A zatvoriće Juventus i Sasuolo koji se sastaju na "Alijanc stadionu" od 20 časova i 45 minuta. "Stara dama" se bori za mesto koje vodi u Ligu šampiona i mora osvajati bodove na svom terenu kako bi se našla među prva četiri na tabeli.
21. 03. 2026. u 07:20
CEO SVET IM SE SMEJE: Urnebesan snimak iz Hrvatske širi se planetom brže od bilo čega (VIDEO)
Hrvatska je danas u centru pažnje ljubitelja fudbala.
21. 03. 2026. u 19:44
Šta je zapravo reaktor Dimona, najstrože čuvani izraelski objekat - gde svega ima, a Izraelci sve strogo kriju? (FOTO)
U balističkom raketnom napadu na Dimonu, grad na jugu Izraela, povređeno je 47 ljudi, koji su zaposleni u bolnici. Većina povreda je uzrokovana šrapnelima, prema izraelskoj službi za hitne slučajeve Magen David Adom. Dimona se nalazi oko 13 kilometara od nuklearnog istraživačkog centra Negev.
21. 03. 2026. u 21:44 >> 22:08
Komentari (0)